Güncel
Giriş Tarihi : 29-04-2020 17:53   Güncelleme : 29-04-2020 17:53

Trençkot Modelleri

Trençkot Modelleri

Bahar aylarından yaza geçerken tercih edilen ve daha çok hem yağmurluk hem de yazlık kot olarak kullanılan trençkot modelleri her geçen gün farklı renk ve desen seçenekleri ile dikkat çekmeye devam ediyor. Dilediğiniz her an her yerden temin edebileceğini bu modeller hem kadınlar hem de erkeklere özel olarak tasarlanmaya devam ediyor. Kullanımı da dört mevsime uygun olan modellerde tercih edilen renkler soft ve nude renkler olarak karşınıza çıkıyor. Tüm kombinlerle rahatlıkla kullanılmakta olan modeller sayesinde gününüz hem rahat hem şık geçirebilirsiniz.

Birbirinden Şık Trençkot Modelleri

Trençkot kullanımında en özel kısım rahatlığı bırakmadan oldukça şık görünebilmektir. Günlük özel buluşmalarınızda yahut günlük dışarı çıkarken en acil kombinlerinizde dahi kullanabileceğiniz modeller mevcuttur. Son modaya damgasını vuran ve hem erkekler hem de kadınlar tarafından tercih edilen tasarımlarda ise büyük ve geniş cep modelleri karşımıza çıkıyor. Büyük cepler sayesinde cüzdan ve telefon gibi minik eşyalarınızı rahatlıkla cebinizde taşıyabilirsiniz.

7/24 Online Alışverişte Trençkot Modelleri

Kış aylarına veda ederken ancak yağmurlu ve hafif serin günlere merhaba derken sizler de trençkot modellerinizi almayı unutmayın. Tamamen özel kategori altında hem ürünleri görselleri hem de detaylı bilgileri yer almaktadır. https://www.cacharel.com.tr/yeni-sezon-kaban-mont-trenckot-modelleri/ adresine giriş yaparak tüm modelleri inceleyebilirsiniz. İster taksitli ödeme seçeneklerinden faydalanabilir ister kapıda ödeme yaparak nakit bir şekilde alabilirsiniz.