Güncel
Giriş Tarihi : 25-04-2020 13:20   Güncelleme : 25-04-2020 13:20

Tek Taş

Tek Taş

Tarih boyu insanlar en değerli en kıymetli mücevher arayışındadırlar. Ancak elmastan daha kıymetli bir mücevher bulunmuş değildir. Onu böyle eşsiz yapan ise yıllar boyunca toprak altında sıcağa ve basınca maruz kalması ile dünyanın en dayanıklı ve en müthiş mücevherine dönüşmesidir. Bu kıymetli mücevherlerin işlenmesi ve tüzüklere tek bir parçasının koyulması ile tek taş pırlanta tasarlanmış aşka be bağlılığa mal edilmiştir.

Tarihin insana kazandırdığı bu eşsiz mücevher ile yapılmış olan manevi kıymette de paha biçilmeyen tek taş pırlanta her kadının hayal ettiği ve istediği takılardır. İki aşık arasında aşklarının bir kanıtı erkeğin kadınına olan bağlılığını temsil eder. Bu nedenle her kadın parmağında tek taş taşıyarak erkeğinin ona bağlı olduğunu her an için hatırlamak ister.

Kıskandıran Hediye Tek Taş 

Her kadının birinci hakkı güç ve aşktır. Gücü de aşkı da kadınlar için tek taş temsil eder. Tektaş pırlanta boyutları ile de birbirinden farklılık gösterir. Farklı tasarımları kişiliğinizi yansıtırken size kıskandıran bir zarafet kazandırır. Ayni zamanda evlilik teklifi, düğün, ve benzeri özel günlerde hediye olarak seçilen tektaş yıllar boyu anılarınızı taze tutmanızı da sağlar. https://www.pirlantamerkezi.com/pirlanta-tektas-yuzukler sayfasında tektaş modellerini inceleyebilirsiniz.