Gençlerbirliği
Giriş Tarihi : 22-04-2020 17:04   Güncelleme : 22-04-2020 17:04

Gençlerbirliği 11 Mayıs'ta toplanacak

Gençlerbirliği 11 Mayıs'ta toplanacak

Gençlerbirliği Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu, "Son 8 haftası oynanmamış ligin böyle tescil edilmesi adaletsizlik olur, o yüzden ben maçların oynanmasından yanayım." dedi.

"Oynanmamış 8 haftanın olduğu ligi tescil etmek adil olmaz" diyen Hamza Hamzaoğlu, "Kalan maçlarda kimin ne sonuç alacağı belli olmaz. Ben maçların oynanmasından yanayım" ifadelerini kullandı.

Oyuncuları eve gönderdikleri günden itibaren ferforman hocasının gönderdiği programı uyguladıklarını ifade eden Hamzaoğlu, "Biz oyuncularımızı evlerinde gönderdikten sonra performans hocamız futbolculara örüntülü ve yazılı program gönderiyor. Bu yönde çalışmalar sürüyor. Bu günlerde tesisleri açma imkanı olursa bireysel olarak koşuya dayalı, topla haşır neşir olacağı bir ortam yaratmaya çalışıyoruz. Arabaları ile gelip, tesislere giremeden sahaya gidecekler. Çalışma sonrası evlerinde duş alacaklar." dedi.
Toplanmak şimdilik riskli

Futbolculara 11 Mayıs'a kadar izin verdiğini söyleyen Hamzaoğlu, "Liglerin oynanma kararı alınırsa 11 Mayıs'tan sonra toplanacağız ve 15 günlük kamp yapcağız. Bu dönem öncesi testler yaptıracağız" diye konuştu.