Ankaragücü
Giriş Tarihi : 02-04-2020 12:40   Güncelleme : 02-04-2020 12:40

Ankaragücü'nden 'Milli Dayanışm Kampanyası'na 100 bin lira

Ankaragücü'nden 'Milli Dayanışm Kampanyası'na 100 bin lira

Ankaragücü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın başlattığı 'Milli Dayanışm Kampanyası'na 100 bin lira katkıda bulunacaklarını açıkladı.

Kulüpten bu konuda yapılan açıklama şöyle:

Yönetim Kurulumuzdan 'Milli Dayanışma Kampanyasına' Destek

Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın başlatmış olduğu 'Milli Dayanışma Kampanyasına' Yönetim Kurulu üyelerimiz de destek verdi. 

Ülkemizin milli birlik ve beraberliğe ihtiyaç duyduğu bu hassas dönemde MKE Ankaragücü Yönetim Kurulumuz, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın başlatmış olduğu bu kampanyaya 100.000 TL katkıda bulundu.

Başkanımız Fatih Mert, " Bireysel yardımlarımızın yanında Yönetim Kurulu olarak da Sayın Cumhurbaşkanımızın başlatmış olduğu 'Milli Dayanışma Kampanyasına'  biz de destek oluyoruz. Koronavirüs ile mücadele konusunda canlarını hiçe sayarak insanların sağlığını kurtarmak için uğraşan doktorlarımıza ve sağlık personelimize şükranlarımı sunuyorum.
Bu virüsle mücadeleyi, bu zorlu süreci el birliği ile dayanışma içerisinde atlatacağımıza inanıyorum. Koronavirüsten etkilenen vatandaşlarımıza acil şifalar diliyorum. Hayatını kaybedenlere Yüce Allah'tan rahmet diliyorum.