Reklamı Geç

Hakan Kutlu 'Herkes önlemini almalı'

Hakan Kutlu 'Herkes önlemini almalı'
Bu içerik 877 kez okundu.

Giresunspor Teknik Direktörü Hakan Kutlu tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüsü ile ilgili olarak açıklamalarda bulundu.

Hakan Kutlu'nun açıklamaları şöyle:

Dünya’nın ve Ülkemizin de bir numaralı gündemi olan  CoronaVirüs ile ilgili tüm Vatandaşlarımızından alınan önlemlere azami özen göstermelerini öncelikle rica ediyorum.

Ancak son günlerde tüm kamuoyunun da dikkatini çekeceği gibi futbol kulüplerimizin yaşanan belirsizlik üzerine  sürekli antrenman programlarında değişiklik yapmak zorunda kaldıklarını  görmekteyiz. Bu bağlamda Türkiye Futbol Federasyonun ‘dan ricam TFF Sağlık Kurulundan ve gerekirse Bilim Kurulundan görüş alarak kulüplere antrenmanlara başlamaları konusunda  bir tavsiye kararı bildirmeleridir.
Böylece hem bilgi kirliliğinin önüne geçileceği gibi hem de Futbol camiasının daha sağlıklı hareket edeceğini düşünmekteyim. Başta Sağlık Çalışanlarımız olmak üzere tüm yetkililere çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum .


 

hakan kutlu korona virüs giresunspor
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
UEFA değişikliğe gitmeyecek
UEFA değişikliğe gitmeyecek
Dünya Kupası rüşvet kıskacında
Dünya Kupası rüşvet kıskacında
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator vibrator vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompasi penis pompasi