Reklamı Geç

UEFA'dan kulüpleri rahatlatacak haber

UEFA'dan kulüpleri rahatlatacak haber
Bu içerik 521 kez okundu.

UEFA, kulüpler için düğmeye resmen bastı. Koronavirüs salgını nedeniyle Avrupa'da futbolun durma noktasına gelmesi sonrası kulüpler ve ligler ekonomik çıkmaza girdi.

EURO 2020'nin bile ertelendiği ortamda UEFA da harekete geçerek kulüplere maddi darboğazdan çıkmaları adına yardım eli uzattı.

UEFA'nın resmi internet sitesinden yapılan açıklamada, borç, maaş ve transfer taksitlerini ödeme zorunluluğu 31 Mart 2020'ye kadar olan kulüplerin bu süresinin 30 Nisan 2020 tarihine ertelendiği belirtildi.

Yapılan duyuruda "Kulüplerin kontrolü dışında gelişen tüm ekonomik gelişmeler, finansal hesaplamalar yapılırken tek tek ele alınacak ve Finansal Fair Play konusunda kararlar ona göre verilecek" ifadeleri kullanıldı.
UEFA'nın Finansal Fair Play kurallarıyla alakalı nihai kararlarını da oluşturulan komisyonun yapacağı çalışmalardan sonra vereceği dile getirildi.

Türkiye'deki tüm kulüplerin bu durumdan olumlu anlamda etkilenmesi bekleniyor


uefa
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
UEFA değişikliğe gitmeyecek
UEFA değişikliğe gitmeyecek
Dünya Kupası rüşvet kıskacında
Dünya Kupası rüşvet kıskacında
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator vibrator vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompasi penis pompasi