Ankaragücü
Giriş Tarihi : 20-03-2020 13:18   Güncelleme : 20-03-2020 13:18

Ankaragücü'nde Fatih Mert'ten ertelemeye destek

Ankaragücü'nde Fatih Mert'ten ertelemeye destek

Ankaragücü Başkanı Fatih Mert, koronavirüs nedeniyle liglerin ertelenmesiyle ilgili kararı son derece olumlu bulduğunu belirterek "Ortada küresel bir salgın var" dedi.

Mert, Ankaragücü Kulübü olarak Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Sağlık Bakanlığının, Kovid-19 önlemleri kapsamında aldığı bütün kararları desteklediklerini ve uygulamak için her türlü gayreti sarf ettiklerini belirtti.

Liglerin ertelenmesi ile ilgili alınan kararı son derece olumlu bulduklarını vurgulayan Mert, "Ortada küresel bir salgın var. Bütün dünya bundan etkilendi. Bizler de spor kulüpleri olarak etkileniyoruz. Devletimizin zamanında aldığı tedbirler sayesinde ülke olarak inşallah bu salgını en hasarsız şekilde atlatacağız. 
Geçen hafta alınan seyircisiz oynama, dün alınan erteleme kararlarını destekliyoruz. Bundan sonraki süreçte kulüp olarak devletimizin aldığı kararlara göre yolumuza devam edeceğiz. Bu vesileyle ülkemizin ve dünyanın bu virüsten bir an önce kurtulmasını ve herkesin normal hayatına hızlı bir şekilde dönmesini temenni ediyorum."