Kategorilenmemiş
Giriş Tarihi : 28-02-2020 10:10   Güncelleme : 28-02-2020 10:10

Basketbolda Haftanın Programı

Basketbolda Haftanın Programı

Basketbolda mücadele çeşitli kentlerde oynanacak maçlarla devam edecek.

Program şöyle:

ING Basketbol Süper Ligi

29 Şubat Cumartesi

13.00 Bahçeşehir Koleji-Darüşşafaka (Akatlar)

15.15 Galatasaray-TOFAŞ (Sinan Erdem)

17.30 Bursaspor-Bandırma (TOFAŞ)

1 Mart Pazar:

13.00 İTÜ Basket-Anadolu Efes (Darüşşafaka Ayhan Şahenk)

15.15 Gaziantep Basketbol-OGM Ormanspor (Şahinbey)

15.15 Türk Telekom-Karşıyaka (Ankara)

17.30 Afyon Belediyespor-Fenerbahçe (Prof. Dr. Veysel Eroğlu)

20.00 Büyükçekmece Basketbol-Beşiktaş (Gazanfer Bilge)

Herbalife Nutrition Kadınlar Basketbol Süper Ligi

28 Şubat Cuma

16.00 Samsun Canik Belediyespor-Fenerbahçe (Mustafa Dağıstanlı)

29 Şubat Cumartesi

14.00 OGM Ormanspor-Çankaya Üniversitesi (M. Sait Zarifoğlu)

15.00 Büyükşehir Belediyesi Adana Basketbol-Elazığ İl Özel İdare (Atatürk)




16.00 BOTAŞ-BKayseri Basketbol (Ankara DSİ Etlik)

16.30 Beşiktaş-Galatasaray (Akatlar)

1 Mart Pazar:

16.00 Mersin Yenişehir Belediyespor-İzmit Belediyespor (Servet Tazegül)

Türkiye Basketbol 1. Ligi

28 Şubat Cuma

18.00 Bornova Belediyespor-Mamak Belediyespor (Altındağ Atatürk)

19.00 Merkezefendi Belediyespor-Bandırma Kırmızı (Pamukkale Üniversitesi)

29 Şubat Cumartesi

14.30 Final Gençlik-Anadolu Basket (Bursa Atatürk)

15.00 Manisa Büyükşehir Belediyespor-Fethiye Belediyespor (Muradiye)

16.00 Balıkesir Büyükşehir Belediyespor-Petkimspor (Kurtdereli)

17.00 Semt77 Yalovaspor-Konyaspor (90. Yıl)

17.00 1881 Düzce Belediyespor-BUDO Gemlik Basketbol (Kalıcı Konutlar Merkez)

17.00 Samsunspor-Akhisar Belediyespor (Mustafa Dağıstanlı)

Türkiye Kadınlar Basketbol 1. Ligi

29 Şubat Cumartesi

14.00 Yalova-Urla Belediyespor (90. Yıl)

14.00 1881 Düzce Belediyespor-Bosna 34 (Kalıcı Konutlar Merkez)

14.00 Bursa Büyükşehir-İstanbul Üniversitesi (Yıldırım Şahin Başol)

14.00 Antalya 07 Basketbol-Mersin Üniversitesi (Antalya)

15.00 Edremit Belediyesi Gürespor-Sakarya Yükseliş (Edremit)

15.00 Emlak Konut-Fenerbahçe Gelişim (Complex İstanbul)

17.00 Bayraklı Belediyespor-Nesibe Aydın (Bayraklı Mustafa Kemal Atatürk)

19.00 BOTAŞ Gelişim-Mardin Büyükşehir Başak (Ankara DSİ Etlik)