Beşiktaş
Giriş Tarihi : 14-12-2014 23:47   Güncelleme : 14-12-2014 23:47

Beşiktaş Galatasaray derbisi nerede oynanacak?

Beşiktaş-Galatasaray derbisinin nerede oynanacağı ile ilgili polemiğe Ahmet Nur Çebi noktayı koydu.

Beşiktaş Galatasaray derbisi nerede oynanacak?

Beşiktaş İkinci Başkanı Ahmet Nur Çebi, Konya'da oynamayı planladıkları Galatasaray derbisini İstanbul'daki Atatürk Olimpiyat Stadı'nda yapılacağını açıkladı. Çebi, Konya'yı kabul etmeyen Galatasaray yöneticilerine imalı mesajlar gönderdi.

Maçı Olimpiyat Stadyumu’nda oynayacaklarını ve yaklaşık 70 bin taraftar toplayacaklarını dile getiren Çebi, şu açıklamayı yaptı:

"BELKİ DE BİZDEN KORKUYORLAR!"

"Anadolu Beşiktaş’ı seviyor. Anadolu mütevazıdır. Beşiktaş da mütevazı bir takımdır. Anadolu kulüplerinin taraftarı da bizi seviyor ama maalesef kurumları yöneten kişilerin Beşiktaş’a karşı yapıcı bir tutum içerisinde olmadıklarını görüyoruz. Nedenlerini bilmiyorum.

Belki de Beşiktaş çok iyi bir yolda, başarılı bir yolda, belki de rekabetinden çekiniliyor ama Beşiktaş her statta oynar. Her statta da Galatasaray’la dişe diş mücadelesini verir. Buranın Konya olması ile Olimpiyat olması arasında tek bir fark vardır, zemin konusunda tedirginliklerimiz var. Eğer olmazsa biz de zeminimizi biraz daha çabuk tedavi etmenin yolunu arayacağız. Hepsi bu" dedi.