Reklamı Geç

Rakibinin Cinsel Organını Isırdı

Rakibinin Cinsel Organını Isırdı
Bu içerik 408 kez okundu.

Fransa'da amatör küme takımları Terville ve Soetrich arasında oynanan maçın ardından tartışma çıktı.

Soetrich takımının formasını giyen oyuncu, kavgayı ayırmak isteyen rakip futbolcunun cinsel organını ısırdı. Hastaneye kaldırılan futbolcuya 10 dikiş atılırken, hırçın oyuncu 5 yıl futboldan men cezası aldı.

Fransa'nın amatör küme takımları Terville ve Soetrich arasında oynanan maç sonrası iki takım oyuncuları arasında kavga çıktı.

KAVGAYI AYIRMAK İSTEYEN OYUNCUNUN CİNSEL ORGANINI ISIRDI

Terville takımından bir oyuncu, kavga eden oyuncuları ayırmaya çalışırken beklenmedik bir tepki gördü. Soetrich takımının formasını giyen hırçın ve kızgın bir oyuncu, kavgayı ayırmak isteyen oyuncunun cinsel organını ısırdı. Hastaneye kaldırılan futbolcunun cinsel organını 10 dikiş atıldı.
6 AY MEN CEZASI ALDI

Geçen kasım ayında gelen olaydan sonra disiplin kurulu kararını vermeden önce uzman bir ekipten yardım istedi. Uzman ekibin verdiği rapor doğrultusunda rakibin cinsel organını ısıran Soetric takımının oyuncusuna 5 yıl futboldan men cezası verilirken, rakibinin cinsel organını ısırdığı oyuncunun kavgada rolü olduğu gerekçesi ile altı ay men cezası verildi.

1-1 berabere biten maç sonrası ev sahibi takımı Terville sezonun ilk puanının alırken, disiplin kurulu ev sahibi olarak yeterli güvenliği almadığı ve yöneticilerinin maçtan sonra yaptığı açıklamalar nedeni ile kulübe para cezası verdi.


 

rakibinin cinsel organını ısırdı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sivasspor'tan lig için flaş teklif
Sivasspor'tan lig için flaş teklif
Futbolun kaderi 1 Nisan'da belli olacak
Futbolun kaderi 1 Nisan'da belli olacak
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator vibrator vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompasi penis pompasi