Reklamı Geç

Futbolda Hafta İçi Mesaisi

Futbolda Hafta İçi Mesaisi
Bu içerik 332 kez okundu.

TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig'de 24. hafta mücadeleleri yarın oynanacak maçlarla devam edecek.

Program şöyle:

TFF 2. Lig

Kırmızı Grup:

13.00 Sivas Belediyespor-Sakaryaspor (Sivas Muhsin Yazıcıoğlu Spor Kompleksi)

13.00 Kahramanmaraşspor-Kastamonuspor (12 Şubat)

13.30 Ergene Velimeşespor-Eyüpspor (Mustafa Kemal Atatürk)

13.30 Ankara Demirspor-Etimesgut Belediyespor (TCDD Ankara Demirspor)

13.30 Niğde Anadolu-Tuzlaspor (Niğde 5 Şubat)

13.30 Bodrum Belediyesi Bodrumspor-Bayburt Özel İdare (Bodrum İlçe)

13.30 Uşakspor-Vanspor FK (Uçak 1 Eylül)

13.30 Bandırmaspor-Kırşehir Belediyespor (Bandırma 17 Eylül)

Beyaz Grup:

13.00 Gümüşhanespor-Afyonspor (Gümüşhane Yenişehir)

13.00 Hekimoğlu Trabzon-Sancaktepe (Vakfıkebir İlçe)

13.00 Şanlıurfaspor-İnegölspor (Şanlıurfa GAP)

13.30 Başkent Akademi-Çorum FK (Osmanlı)

13.30 Sarıyer-Kırklarelispor (Yusuf Ziya Öniş)




13.30 Hacettepe-Zonguldak Kömürspor (Etimesgut Belediyesi Atatürk)

13.30 Samsunspor-Amed Sportif Faaliyetler (Samsun Yeni 19 Mayıs)

13.30 1922 Konyaspor-Manisa FK (Selçuk Üniversitesi 15 Temmuz)

13.30 Pendikspor-Tarsus İdmanyurdu (Pendik)

TFF 3. Lig

1. Grup:

13.00 Artvin Hopaspor-Serik Belediyespor (Hopa İlçe)

13.00 24 Erzincanspor-Şile Yıldızspor (Müstakil Atletizm Pisti Sahası)

13.00 Yomraspor-Silivrispor (Yomra İlçe)

13.30 Kızılcabölükspor-Karbel Karaköprü Belediyespor (Kızılcabölük Semt Sahası)

13.30 Tokatspor-52 Orduspor (Tokat Gaziosmanpaşa)

13.30 68 Aksaray Belediyespor-Erzinspor (Dağılgan)

13.30 Manisaspor-Çankaya FK (Manisa 19 Mayıs)

13.30 Sultanbeyli Belediyespor-Düzcespor (Sultanbeyli Gölet)

13.30 Çatalcaspor-Buca FK (Ziya Altınoğlu)

2. Grup:

13.00 Elazığ Belediyespor FK-Belediye Derincespor (Gençlik Merkezi Sentetik Sahası)

13.00 Ağrı 1970-Ofspor (Vali Lütfü Yiğenoğlu)

13.00 Fatsa Belediyespor-Erbaaspor (Fatsa İlçe)

13.30 Fethiyespor-Cizrespor (Fethiye İlçe)

13.30 Payasspor-Turgutluspor (Payas İlçe)

13.30 Kocaelispor-Büyükçekmece Tepecikspor (Kocaeli)

13.30 Esenler Erokspor-Kozanspor (Esenler)

13.30 Kemerspor 2003-Karşıyaka (Kemer İlçe)

3. Grup:

13.00 Pazarspor-Muğlaspor (Pazar İlçe)

13.00 Diyarbekirspor- Batman Petrolspor (Diyarbakır)

13.30 Karacabey Belediyespor-Malatya Yeşilyurt Belediyespor (Karacabey M. Fehmi Gerçeker)

13.30 Bayrampaşa-Altındağ Belediyespor (Bayrampaşa Çetin Emeç)

13.30 Osmaniyespor-Gölcükspor (7 Ocak)




13.30 Nevşehir Belediyespor-Halide Edip Adıvarspor (Nevşehir Gazi)

13.30 Somaspor-Nazilli Belediyespor (Soma Atatürk)

13.30 Darıca Gençlerbirliği-1954 Kelkit Belediyespor (Darıca İlçe)

13.30 Modafen-Yozgatspor 1959 (Alemdağ)


tff 2.lig tff 3.lig haberleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
FIFA Şampiyonlar Ligi için tarih verdi
FIFA Şampiyonlar Ligi için tarih verdi
Sadio Mane'den anlamlı davranış
Sadio Mane'den anlamlı davranış
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator vibrator vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompasi penis pompasi