Reklamı Geç

Fatih Akyel'den Müthiş İddia

Fatih Akyel'den Müthiş İddia
Bu içerik 1511 kez okundu.

Gümüşhanespor Teknik Direktörü Fatih Akyel, Başkan Cengiz Fırat’ın bilet satışından elde edilen parayı cebine atıp kaçmayı planladığını iddia etti.

Fatih Akyel, “Bilet satışından gelen 200 bin TL’yi ikinci başkanımız bankadan çekti ve personelin, futbolcuların, hocaların parasını ödedi. Esnafa olan borçlar ödendi. Başkan bu parayı alıp kaçamadığı için bizi hedef gösteriyor. Bunun gibi sahtekarlar Türk futboluna zarar veriyor” dedi. Akyel ayrıca Cengiz Fırat’ın sahte dediği biletler için de, “Madem biletler sahteydi, neden belediye başkanına, üniversite rektörüne satmaları için bilet verdiler” açıklamasını yaptı.

Gümüşhanespor Başkanı Cengiz Fırat, Teknik Direktör Fatih Akyel’i hedef alan açıklamalar yapmış ve "Bizim haberimiz olmadan sahte kombine bilet bastırıp satmış" ifadelerini kullanmıştı.
Ancak Gümüşhanespor Teknik Direktör Fatih Akyel, durumun öyle olmadığını belirterek her şeyi açıkladı. “Gümüşhanespor Başkanı bizi satıyor şu anda” diyerek sözlerine başlayan Akyel, “Pendikspor deplasmanındayız ve kendi yetkisini kullanarak beni ve takımın en önemli isimlerinden olan kaptan Menderes Önkuzu’yu listeye yazmıyor. Şu anda stattayız ve bu kişi nedeniyle takımı yalnız bırakıyoruz” ifadelerini kullandı.

“Belediye başkanından valiye kadar herkese yalan söyledi”

Cengiz Fırat’ın 1 ay önce gelerek başkan olacağını söylediğini ifade eden Gümüşhanespor Teknik Direktörü Fatih Akyel, “Burada bir yönetim oluştu ve bu kişi de başkan oldu. Bizim transfer yasağımız vardı. Tahtayı açacağını söyleyip başkan oldu, bizi de kandırdı. 18 lisanslı oyuncumuz vardı. Kendisine ‘Bu kadroyu koruyalım, transfer açılmazsa da ligde kalırız bu kadroyla’ dedim. 1 sakat ve 1 cezalı olsa, 15 kişiyle çıkıyoruz sahaya. ‘Hocam ben transferi açacağım’ dedi. 4-5 oyuncu gidecekti. Paralarını alamıyorlardı. ‘Bırak gitsinler’ dedi. Ben de ısrarla ‘Transferi açamayabilirsin’ diyerek ısrar ettim ve bu futbolcuların kalması gerektiğini söyledim. Belediye başkanından valiye kadar herkese yalan söyledi. Bu adam çok büyük sahtekarmış. En önemli oyuncularımızdan 4 oyuncumuzu kaybettik. Kaleci, stoper, orta saha ve forveti kaybettik. Benim hakkımda da yalan yanlış bir sürü şeyler söyleyip yalan haberler çıkardı. Geçtiğimiz cuma günü ‘Transferi açtım’ dedi ama ben bu yalanı ortaya çıkarınca ters düştük” açıklamasını yaptı.

“Biletler sahte olsa, belediye başkanı bilet satar mı?”

Cengiz Fırat’ın kendisi için ‘Sahte kombine bilet bastırıp satmış’ ifadelerine de cevap veren Gümüşhanespor Teknik Direktörü Fatih Akyel, “Gümüşhanespor’a yardım için yönetimimizin yaptığı kombine biletler vardı. Bunlar şehirde herkes tarafından satıldı. Bu biletler için de ‘Sahtedir’ diyerek beni karalama kampanyası yapmış.
Burada satılan biletlerden şehrin belediye başkanından, üniversite rektörüne kadar herkesin haberi var. Bu biletleri satmaları için belediye başkanına, üniversite rektörüne verdiler. Sahte olsa bu biletleri belediye başkanı, üniversite rektörü satar mı? Yönetim kurulu bu isimlere kulübe yardım toplamak için 250-300 bilet bıraktı. Bu paralarla oyuncuların yiyecekleri, ısınması için kömür alındı” diye konuştu.

gümüşhanespor fatih akyel cengiz fırat sahte kombine haberleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nihat Özdemir'den flaş açıklamalar
Nihat Özdemir'den flaş açıklamalar
Ronaldinho hapisten çıktı
Ronaldinho hapisten çıktı
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator vibrator vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompasi penis pompasi