Reklamı Geç

Basketbolda Haftanın Programı

Basketbolda Haftanın Programı
Bu içerik 234 kez okundu.

Basketbolda mücadele çeşitli kentlerde oynanacak maçlarla devam edecek.

Program şöyle:

ING Basketbol Süper Ligi

1 Şubat Cumartesi

13.00 TOFAŞ-Gaziantep Basketbol (TOFAŞ)

15.15 Karşıyaka-Bursaspor (Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka)

17.30 Beşiktaş-Galatasaray (Akatlar)

20.00 Darüşşafaka-İTÜ Basket (Darüşşafaka Ayhan Şahenk)

2 Şubat Pazar:

13.00 Afyon Belediyespor-Bahçeşehir Koleji (Prof. Dr. Veysel Eroğlu)

15.15 Fenerbahçe-Türk Telekom (Ülker)

17.30 Anadolu Efes-Bandırma (Sinan Erdem)

20.00 OGM Ormanspor-Büyükçekmece Basketbol (Ankara)

Herbalife Nutrition Kadınlar Basketbol Süper Ligi

31 Ocak Cuma

16.00 Kayseri Basketbol-Büyükşehir Belediyesi Adana Basketbol (Kadir Has Kongre Merkezi)

18.00 Galatasaray-Mersin Yenişehir Belediyespor (Ahmet Cömert)




18.00 Samsun Canik Belediyespor-BOTAŞ (Mustafa Dağıstanlı)

20.00 Fenerbahçe-OGM Ormanspor (Metro Enerji)

1 Şubat Cumartesi

13.00 İzmit Belediyespor-Hatay Büyükşehir Belediyespor (Kocaeli Atatürk)

14.00 Çankaya Üniversitesi-Beşiktaş (Ankara)

Türkiye Basketbol 1. Ligi

31 Ocak Cuma

16.30 Anadolu Basket-Semt77 Yalovaspor (TOBB ETÜ)

18.00 1881 Düzce Belediyespor-Merkezefendi Belediyespor (Kalıcı Konutlar Merkez)

1 Şubat Cumartesi

14.30 Final Gençlik-Bandırma Kırmızı (Bursa Atatürk)

15.00 Manisa Büyükşehir Belediyespor-Mamak Belediyespor (Muradiye)

16.00 Balıkesir Büyükşehir Belediyespor-BUDO Gemlik Basketbol (Kurtdereli)

17.00 Samsunspor-Bornova Belediyespor (Mustafa Dağıstanlı)

2 Şubat Pazar:

16.00 Konyaspor-Akhisar Belediyespor (Selçuklu Belediyesi)

16.00 Petkimspor-Fethiye Belediyespor (ENKA)

Türkiye Kadınlar Basketbol 1. Ligi

31 Ocak Cuma

16.00 Antalya 07 Basketbol-Bosna 34 (Akdeniz Üniversitesi Gazi Mustafa Kemal)

18.00 Bayraklı Belediyespor-BOTAŞ Gelişim (Bayraklı Mustafa Kemal Atatürk)

1 Şubat Cumartesi

14.00 Mersin Üniversitesi-Fenerbahçe Gelişim (Mersin Üniversitesi)

14.00 Bursa Büyükşehir-Nesibe Aydın (Yıldırım Şahin Başol)

15.00 Yalova VİP-Sakarya Yükseliş (90. Yıl)

15.00 Emlak Konut-Edremit Belediyesi Gürespor (Complex İstanbul)




16.30 İstanbul Üniversitesi-Urla Belediyespor (Ahmet Cömert)

17.00 1881 Düzce Belediyespor-Mardin Büyükşehir Başak (Kalıcı Konutlar Merkez)

basketbol maç program fikstür haberleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Futbolda Haftanın Programı
Futbolda Haftanın Programı
UEFA Hayalet Transferlerin Peşine Düştü
UEFA Hayalet Transferlerin Peşine Düştü
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator vibrator vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompasi penis pompasi