Reklamı Geç

Ankaragücü'nde Kritik Gün

Ankaragücü'nde Kritik Gün
Bu içerik 1897 kez okundu.

Ankaragücü'nün transfer yasağını kaldırmak için beklediği gün geldi çattı.

Hofp'un alacaklarının zamanında ödenmediği için FIFA tarafından verilen transfer yasağı cezası için CAS'a itiraz eden Ankaragücü bugün verilmesi beklenen karara odaklandı.

Ankaragücü'nde Fatih Mert yönetimi, Mehmet Yiğiner yönetiminden kalan cezayı kaldırmak için yabancı avukat ile CAS'a başvuru yapmıştı.

Başvurunun bugün karara bağlanması bekleniyor.

CAS'tan olumlu haber gelmesi halinde Ankaragücü'nün, transfer tahtasının açılması için kalan 4-5 dosyayı daha kapatıp, transferi açması bekleniyor.
Trabzonspor örneği var

Bu arada spor hukukcuları daha önce Trabzonspor'un da daha önce aynı şekilde CAS'a itirazda bulunduğu ancak CAS'ın Trabzonspor'un itirazını reddettiğini hatırlattı.

ankaragücü fatih mert mehmet yiğiner hopf
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
ahmet     2020-01-24 sizdende biryol olmaz üç aydır heb oyalama yasak falan kalk maz geçmiş ol birinci likte görüşmekdilegiyle
Şakir     2020-01-24 Kalan 4-5 dosyayı mı ? Her gün 1 dosya hallolsa zaten transfer sezonu bitiyor. Cümleten geçmiş olsun !
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vali Teknik Adam ve Eşini Gözaltına Aldırdı
Vali Teknik Adam ve Eşini Gözaltına Aldırdı
Mezifonspor Başkanı  Ali Alper Taşkın İstifa Etti
Mezifonspor Başkanı Ali Alper Taşkın İstifa Etti
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator vibrator vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompasi penis pompasi