Kayserispor
Giriş Tarihi : 22-01-2020 20:33   Güncelleme : 22-01-2020 20:37

A.Gücü'nün Rakbi Kayserispor'da Flaş Gelişme

A.Gücü'nün Rakbi Kayserispor'da Flaş Gelişme

Hafta sonunda Ankaragücü ile kritik bir maç oynayacak Kayserispor'da bugün kritik bir gelişem yaşandı.

Daha önce kadro dışı bırakılan takımın yıldız oyuncusu Mensah önce teknik direktör Prosinecki, sonra da takım arkadaşlarından özrü dileyince affedildi.

Robert Prosinecki, "Bernard Mensah bugün bana geldi ve yaptığının yanlış olduğunu ve takımın kurallarına uymadığı için üzgün olduğunu söyledi, özür diledi. Fakat benim özüre ihtiyacım yok. Takım arkadaşlarından özür dilemesini istedim. Çünkü takımın bir kuralı var ve herkes bu kurallara uyarken Mensah uymadı. Mensah, takım arkadaşlarından da özür diledi, bir daha bunu tekrarlamayacağını söyledi. Benim Mensah'la kişisel bir sorunum yok. Mensah bize katkı sağlayacak bir oyuncu" dedi.
Ankaragücü'nün iyi ve tecrübeli bir takım olduğunu da  belirten Prosinecki, "Bizim açımızdan belirleyeci bir maç olacak. Bunun için çalışıyoruz. Taraftarımız sahada savaşan, tamamen maçı kazanmak için kenetlenmiş bir Kayserispor görecekler. Bunun ne kadar önemli olduğunun bilincindeyiz. Ankaragücü iyi ve tecrübeli bir takım ama ben oyuncularıma güveniyorum" diye konuştu.

Taraftara sahada mücadele eden bir takım sözü veren Prosinecki, "Eğer biz bu durumdan çıkmak istiyorsak, savaşacaksak, onlar da bizim yanımızda olmalı. Bugüne kadar hep yanımızda oldular, bundan sonra daha fazla destek bekliyoruz." ifadelerini kullanı.