Güncel
Giriş Tarihi : 17-01-2020 12:37   Güncelleme : 17-01-2020 12:42

Abdullah Avcı TÜFAD Toplantısına Katıldı

Abdullah Avcı TÜFAD Toplantısına Katıldı

TÜFAD Yönetim Kurulu ve Şube Başkanları Toplantısı'na Abdullah Avcı da Katıldı

Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği (TÜFAD), 2020 yılının ilk toplantısı olan Genel Merkez Yönetim Kurulu ve Şube Başkanları Toplantısı’nı, Antalya’da gerçekleştirdi. Toplantının bir bölümüne Beşiktaş Teknik Direktörü Abdullah Avcı da katıldı. Deneyimli teknik adam, toplantıda antrenörlerle ilgili üzerinde çalıştığı projeyi aktardı.
Siyah-beyazlı teknik adam, “Çalışırken de kulüplerimizin içindeki antrenörleri yetiştirmek için departmanlarımızla birlikte proje hazırlığımız var. İkinci yarı itibarıyla da futbola bakış açısını değiştirmek antrenör sayısı ve kalitesini geliştirmek içinde çalışmalar yapacağız" ifadeleri kullandı.

TÜFAD Genel Başkanı ve AEFCA Başkan Yardımcısı İsmail Dilber, Abdullah Avcı'ya yoğun temposunda çalışmalarından zaman ayırıp toplantıya katkı sunduğu ve katıldığı için teşekkür etti.
Toplantıda, yeni üyelerin kabulüyle, üye sayısının 22 bin 740’a ulaştığı bilgisi verildi. TÜFAD’ın 56 şubesinin kendi illerinde 20 bin çocuk arasından seçtiği, 2008 doğumlu 600 amatör genç futbolcumuzun katılacağı “7 Geleceğin Yıldızları Futbol Şenliği”nin Antalya’da Nisan ayında düzenleneceği bildirildi. Bir süre önce kaybettiğimiz Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyesi, İstanbul Şube Başkanı Halit Önsen, toplantıda bir kez daha anıldı.