Konyaspor
Giriş Tarihi : 15-01-2020 18:13   Güncelleme : 15-01-2020 18:13

Konyaspor Ankaragücü'ne Odaklandı

Konyaspor Ankaragücü'ne Odaklandı

Konyaspor Teknik Direktörü Aykut Kocaman, "İlk yarıda nispeten biraz yakalayabildiğimiz takım davranışını biraz daha artırmış gibiyiz. En büyük şikayetim olan uyum da sanki beklentilerimi karşılayacak gibi görünüyor." dedi.

Kocaman, kısa olmasına rağmen en verimli kamplardan birisini yaptıklarını belirterek "Özellikle kamplardan sonra ne kadar gözlemlerinize istinaden iyi olduğunu düşünseniz de ilk maç ve sonrasında gelen maçlarda alacağınız sonuçlar aslında kampın verimliliğini ve kalitesini belirleyecek. Bugüne kadarki tecrübelerimiz ve öngörülerimize dayanarak kısa ve verimli bir kamp dönemi geçirdik diyebiliriz. Hazırlık maçlarımız da çok güzel oldu. Umarım düşündüğümüz gibidir. Bunu MKE Ankaragücü maçıyla test edeceğiz." diye konuştu.
Ankaragücü maçıyla iyi bir başlangıç yapmak istediklerini aktaran Kocaman, şunları kaydetti:

"Takım olarak son oynadığımız maçlardaki davranış biçimimizi biraz daha düzenlemiş gibi görünüyoruz. Eğer bu davranış biçimini sürdürmeyi başarabilirsek takım olarak iyi bir yerlerde olacağımıza inanıyorum. Çok enteresan bir seriye başlayacağız. Ne yazık ki bulunduğumuz durumdan dolayı enteresan bir seri diyorum. 7 hafta içinde altımızdaki 3 takım ve hemen üstümüzde olan 3 takımla oynayacağız. Araya bir Galatasaray maçı girecek. İlk yarıda nispeten biraz yakalayabildiğimiz takım davranışını biraz daha artırmış gibiyiz. En büyük şikayetim olan uyum da sanki beklentilerimi karşılayacak gibi görünüyor. Bu duygu ve düşüncelerle Ankaragücü maçına gidersek iyi bir başlangıç yapma ihtimalimiz görünüyor."