Reklam
Giriş Tarihi : 06-01-2020 22:36   Güncelleme : 06-01-2020 22:36

Fue Saç Ekimi Fiyatları İzmir

Fue Saç Ekimi Fiyatları İzmir

Fue saç ekimi fiyatları İzmir kapsamında oldukça uygun seviyede devam ediyor. Bu yöntemin uygulanmasının sonrasında geçerli olan başarı oranının yüksek olması da verimliliği artıran detaylar arasında bulunuyor. Özellikle firmamız ile iletişime geçerek saç tipinize hangi işlem grubunun daha uygun olduğunu net bir biçimde öğrenebilirsiniz. Medisistem internet sitemizi inceledikten hemen sonra yetkililerimiz ile iletişime geçebilirsiniz. 

FUE Nedir? 

Fue saç ekimi fiyatları İzmir kapsamında işlem gerçekleştirmek isteyen kişilerin dikkate alması gereken en temel detaylar;

  • Foliküler Ünite Ekstraksiyonu olarak da bilinen bu yöntem kapsamında dökülme sorunu olmayan alanlardan saç alımı yapılır ve saçsız bölgeye aktarım gerçekleştirilir. 

  • İşlemlerde saç ekim yönüne dahi oldukça dikkat edilmektedir. Bu noktada doğal saçınız ile birebir aynı sonucu verecek bir dokunun oluşturulması da oldukça önemlidir. 

  • Konunun uzmanları ile iş birliği kuracağınız için hem işlem sonucu hem de işlem süreci içerisinde tek bir aksaklık dahi meydana gelmeyecektir. 

Bu detayların saç akışını oldukça olumlu yönde etkilediği de görülmektedir. En kısa sürede yüksek verimlilik ile erkek tipi saç dökülmeleri ile başa çıkma fırsatını elde edebilirsiniz.

Operasyon Acılı Mıdır? 

Fue Saç Ekimi İzmir kapsamında sorulan bir diğer soru da işlemin acılı olup olmadığıdır. Bu yöntem uygulanırken kişilere lokal anestezi uygulanmaktadır. Saç köklerinin transfer edilme sürecinde tam da bu nedenle herhangi bir sıkıntı yaşanmayacağının da belirtilmesi gerekiyor. Acısız bir biçimde saç köklerinizi koruma altına almaya devam edebilirsiniz. 

Operasyondan Sonra Nelere Dikkat Edilmelidir?

Bu noktada uzmanınız operasyon sonrasında özel olarak nelere dikkat etmeniz gerektiğini size bildirecektir. En kısa süre içerisinde operasyon sonrasında bu bölgenin ıslatılmasından kaçınmanız gerekmektedir. Hali hazırda minik bir sargı olacaktır. Bu minik sargı ile beraber sorunsuz bir biçimde süreç devam edecektir. Operasyon sonrasında verile önerilere ve tedavi akışına tam olarak uyum sağlarsanız işlemin başarı oranı da artacaktır. Konunun uzmanlarına tek bir aksaklık dahi çıktığı zaman anında erişim sağlayabilirsiniz. Bu iletişim tedavi sürecini kolaylaştırmaktadır. Kaynak bilgi https://www.medisistem.com.tr/fue-sac-ekimi-tedavisi-izmir