Reklam
Giriş Tarihi : 06-01-2020 22:16   Güncelleme : 06-01-2020 22:16

Nd-Yağ Lazer Epilasyon

Nd-Yağ Lazer Epilasyon

Nd-Yağ lazer epilasyon kişilerin kısa sürede istenmeyen tüylerden kurtulması için bir fırsat sunmaktadır. Lazer türünün seçimi sırasında en çok gündeme gelen seçenekler arasında yer almaktadır. Sadece istenmeyen tüylerden kurtulma aşamasında değil aynı zamanda damarlı görünümü gidermek ve çatlaklar ile mücadele etmek için de sıklıkla tercih edilmektedir. 

Hangi Cilt Tipi İçin Uygundur?

Nd-Yağ lazer epilasyon izmir şehrinde uygulama işlemleri sırasında lazer türlerinin cilt tiplerine göre belirleneceğinin de belirtilmesi gerekiyor. En kısa süre içerisinde en başarılı sonucu almak için bu alanda sorunsuz bir yönlendirme gerçekleştiriyoruz. Nd Yağ türünün genel olarak beyaz tenli olan hanımlar için uygun olduğu görülmektedir. Hassas bölgelerde uygulamak için de gayet yerinde bir seçim olacaktır. Beyaz tenli ciltlerin hassasiyete daha elverişli olması sebebi ile bu adımların ve lazer uygulamalarının oldukça verimli şekilde ve uzmanlar tarafından uygulanması gerekiyor. 

Lazer Epilasyon Sonrası Güneşten Sakının!

Nd-Yağ lazer epilasyon aracılığı ile en kısa sürede tüylerden kurtulurken aynı zamanda sonrasında uzmanlarımız tarafından yapılan uyarıları da dikkatle takip etmelisiniz. Bu noktada lazer uygulamasının hemen sonrasında güneş ışınlarından olabildiğince sakınmanız gerekmektedir. Özellikle yüzde uygulanan lazer işlemleri sonrasında hassas ciltler için tasarlanmış olan yüksek koruma faktörlü güneş kremlerini tercih etmek sizin için verimliliği maksimum seviyeye çıkaracaktır. 

Kesin Çözüm Müdür?

Mediderm epilasyon işlemleri arasında inceleme yapıldığı zaman en net sonuç veren seçeneğin lazer olduğu görülmektedir. Gerekli olan seans sayısını tamamladıktan hemen sonra tüy gibi bir probleminiz olmayacaktır. En hassas bölgelerde dahi lazer epilasyon işlemleri uygulanabilmektedir. Bu alanda kaç seans sonrasında kesin sonuç alacağınız tüylerin yoğunluğuna ve kalınlığına göre değişim arz edecektir. En kısa sürede verimli bir biçimde bilgi almak için uzmanlarımız ile görüşmeniz yeterli olacaktır. 

Konunun Uzmanları ile İletişime Geçin!

Lazer alanında Mediderm olarak sadece alanında uzman olan isimler ile iş birliği kuruyoruz. Bu alanda kalite konusunda tek bir aksaklık dahi meydana gelmeyecektir. en kısa sürede isterseniz internet sitemiz üzerinden isterseniz de iletişim numaralarımız üzerinden konu hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Nd –yag lazer için detaylı bilgi http://www.izmirdelazerepilasyon.com/nd-yag-lazer