Güncel
Giriş Tarihi : 04-01-2020 09:39   Güncelleme : 04-01-2020 09:39

Spor Ekranı

Spor Ekranı

4 Ocak 2020 Cumartesi günü televizyonda hangi spor programları var? Maçlar hangi kanalda, saat kaçta?

İyi seyirler..

11:30 | Nesine.com | Sydney - Adelaide United (CANLI)

14:00 | Tivibu Spor | Elazığ İl Özel İdare (K) - Fenerbahçe (K) (CANLI)

15:00 | Nesine.com | Valencia - Eibar (CANLI)

15:00 | Nesine.com | Fuenlabrada - Las Palmas (CANLI)

15:15 | Tivibu Spor 2 | Galatasaray Doğa Sigorta - Gaziantep Basketbol (CANLI)

15:31 | Nesine.com | Birmingham - Blackburn Rovers (CANLI)

15:31 | Nesine.com | Bristol City - Shrewsbury (CANLI)

15:31 | Nesine.com | Millwall - Newport County (CANLI)

15:31 | Nesine.com | Burnley - Peterbrough United (CANLI)

15:31 | Nesine.com | Rotherham United - Hull City (CANLI)

15:31 | Nesine.com | Rochdale - Newcastle United (CANLI)

17:00 | beIN Sports 4, Nesine.com | Monaco - Reims (CANLI)

17:30 | Tivibu Spor 3 | Bahçeşehir Koleji - Türk Telekom (CANLI)

17:30 | TRT Spor, Tivibu Spor 2 | Ormanspor - Beşiktaş Sompo Sigorta (CANLI)

18:00 | Spor Smart, Nesine.com | Getafe - Real Madrid (CANLI)




18:00 | Nesine.com | Ponferradina - Cadiz (CANLI)

18:01 | Nesine.com | Southampton - Huddersfield Town (CANLI)

18:01 | Nesine.com | Reading - Blackpool (CANLI)

18:01 | Nesine.com | Brentford - Stoke City (CANLI)

18:01 | Nesine.com | Watford - Tranmere Rovers (CANLI)

18:01 | Nesine.com | Fulham - Aston Villa (CANLI)

18:01 | Nesine.com | Preston North End - Norwich City (CANLI)

18:01 | Nesine.com | Oxford United - Hartlepool United (CANLI)

20:00 | Tivibu Spor 2 | Tofaş - Arel Üniversitesi Büyükçekmece (CANLI)

20:00 | Nesine.com | Lugo - Almeria (CANLI)

20:00 | Nesine.com | Tenerife - Albacete (CANLI)

20:00 | Nesine.com | Unicaja Malaga - Obradoiro (CANLI)

20:00 | Nesine.com | BC Andorra - Basket Zaragoza (CANLI)

20:00 | beIN Sports 4, Nesine.com | Rennes - Amiens (CANLI)

20:00 | Nesine.com | Red Star - Chambly (CANLI)

20:30 | Spor Smart, Nesine.com | Atletico Madrid - Levante (CANLI)

20:31 | Nesine.com | Bournemouth - Luton Town (CANLI)

20:31 | Nesine.com | Fleetwood Town - Portsmouth (CANLI)

20:31 | Nesine.com | Leicester City - Wigan Athletic (CANLI)

20:31 | Nesine.com | Manchester City - Port Vale (CANLI)

20:31 | Nesine.com | Wolverhampton - Manchester United (CANLI)

21:00 | Nesine.com | Belenenses - Braga (CANLI)

22:00 | Nesine.com | Mirandes - Racing Santander (CANLI)

22:00 | Nesine.com | Elche - Huesca (CANLI)

22:30 | Nesine.com | San Pablo Burgos - Barcelona (CANLI)

22:30 | Nesine.com | Bilbao Basket - Estudiantes (CANLI)

22:30 | Nesine.com | Pistoia Basket - Dinamo Sassari (CANLI)




22:30 | Nesine.com | Brescia - Umana Reyer Venezia (CANLI)

22:55 | beIN Sports 4, Nesine.com | Bourg en Bresse - Lyon (CANLI)

23:00 | Spor Smart, Nesine.com | Espanyol - Barcelona (CANLI)

23:30 | S Sport | Los Angeles Clippers - Memphis Grizzlies (CANLI)

23:30 | S Sport 2, Nesine.com | Vitoria Guimaraes - Benfica (CANLI)