Reklamı Geç

Basketbolda Haftanın Programı

Basketbolda Haftanın Programı
Bu içerik 211 kez okundu.

Basketbolda mücadele çeşitli kentlerde oynanacak maçlarla devam edecek.

Program şöyle:

ING Basketbol Süper Ligi

4 Ocak Cumartesi

15.15 Galatasaray-Gaziantep Basketbol (Sinan Erdem)

17.30 OGM Ormanspor-Beşiktaş (Ankara)

17.30 Bahçeşehir Koleji-Türk Telekom (BJK Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi)

20.00 TOFAŞ-Büyükçekmece Basketbol (TOFAŞ)

5 Ocak Pazar:

13.00 Fenerbahçe Beko-Frutti Extra Bursaspor (Ülker Spor ve Etkinlik Salonu)

15.15 Darüşşafaka Tekfen-Teksüt Bandırma (Darüşşafaka Ayhan Şahenk)

17.30 Pınar Karşıyaka-Anadolu Efes (Karşıyaka Mustafa Kemal Atatürk)

20.00 Meksa Yatırım Afyon Belediyespor-Sigortam.net İTÜ Basket (Prof. Dr. Veysel Eroğlu)

Herbalife Nutrition Kadınlar Basketbol Süper Ligi

3 Ocak Cuma

18.00 Büyükşehir Belediyesi Adana Basketbol-Çukurova Basketbol (Adana Atatürk)

4 Ocak Cumartesi

13.00 Galatasaray-OGM Ormanspor (Ahmet Cömert)

13.30 Çankaya Üniversitesi-Kayseri Basketbol (Ankara)




14.00 Elazığ İl Özel İdare-Fenerbahçe (Elazığ İl Özel İdare)

5 Ocak Pazar:

13.00 Beşiktaş-Samsun Canik Belediyespor (BJK Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi)

16.30 Hatay Büyükşehir Belediyespor-BOTAŞ (Antakya)

Türkiye Basketbol 1. Ligi

3 Ocak Cumartesi

16.30 Anadolu Basket-Gemlik Basketbol (TOBB ETÜ)

4 Ocak Cumartesi

14.30 Final Gençlik-Merkezefendi Belediyespor (Bursa Atatürk)

15.00 Manisa Büyükşehir Belediyespor-1881 Düzce Belediyespor (Muradiye)

16.00 Balıkesir Büyükşehir Belediyespor-Bornova Belediyespor (Kurtdereli)

16.00 Konyaspor-Mamak Belediyespor (Selçuklu Belediyesi)

16.00 Petkimspor-Bandırma Kırmızı (ENKA)

17.00 Semt77 Yalovaspor-Samsunspor (90. Yıl)

17.00 Fethiye Belediyespor-Akhisar Belediyespor (Fethiye Beşkaza)

Türkiye Kadınlar Basketbol 1. Ligi

3 Ocak Cuma

18.00 Urla Belediyespor-Mardin Büyükşehir Başak (12 Eylül)

18.00 1881 Düzce Belediyespor-Emlak Konut (Kalıcı Konutlar Merkez)

4 Ocak Cumartesi

14.00 Yalova VİP-Antalya 07 Basketbol (90. Yıl)

14.00 Bursa Büyükşehir-Bayraklı Belediyespor (Yıldırım Şahin Başol)

5 Ocak Pazar:

14.00 Mersin Üniversitesi-BOTAŞ Gelişim (Mersin Üniversitesi)

15.00 İstanbul Üniversitesi-Edremit Belediyesi Gürespor (Ahmet Cömert)




15.00 Fenerbahçe Gelişim-Nesibe Aydın (Metro Enerji)

17.00 Bosna 34- Sakarya Yükseliş (Lüleburgaz Belediyesi Yıldızlar Akademisi)

basketbol maç program
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kulüp Lisans Ve Finansal Fair Play Süreci Başlıyor
Kulüp Lisans Ve Finansal Fair Play Süreci Başlıyor
Spor Ekranı
Spor Ekranı
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator vibrator vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompasi penis pompasi