Denizlispor
Giriş Tarihi : 28-12-2019 18:41   Güncelleme : 28-12-2019 18:41

Mehmet Özdilek 'Kazanamıyorsan Kaybetme'

Mehmet Özdilek 'Kazanamıyorsan Kaybetme'

Denizlispor Teknik Direktörü Mehmet Özdilek ise, "2-0'dan 2-2 sıkıntılı gibi görünüyor ama oyunun başından itibaren düşündüğümüz olgu, kazanamıyorsan kaybetme. Geçen hafta evimizde kaybetmiştik zaten. İkinci yarı Hugo ile fişi çekebilirdik atsaydı 3 puanla ayrılacaktık" dedi.

Özdilek, rotasyonda elinde oyuncu olmadığını belirterek, "2-2lik bir skor. Maç öncesinde Ankaragücü'nün kazanma odaklı oynayacağını biliyorduk. Oyuna başlarken 10 kişi kalacağımızı tahmine etmedik. Barrow 10'uncu dakikada kırmızı kart gördü.  Ortalama 80 dakika 10 kişi oynadık. Duran toplarda zafiyeti olan takım. Duran toptan çok güzel 2 tane gol bulduk. Kolay değil 10-9 oyun. Bakıldığı zaman devre arası çıkaracaktım Zeki'yi hastaydı, 15 dakika tutmak zorunda kaldım. Olcay ilk defa sol bek oynadı. Buraya devşirme kadro ile geldik. Oyuncu yoktu elimizde. 2-0'dan 2-2 sıkıntılı gibi görünüyor ama oyunun başından itibaren düşündüğümüz olgu, kazanamıyorsan kaybetme. Geçen hafta evimizde kaybetmiştik zaten.
İkinci yarı Hugo ile fişi çekebilirdik atsaydı 3 puanla ayrılacaktık. Ben oyuncularımın performansından memnunum. Devre arasında duruma, çalışmalarımıza bakacağız. İkinci yarıya güçlü bir şekilde başlamak istiyoruz" diye konuştu.

Özdilek ayrıca, 10'uncu dakikada Barrow'a gösterilen kırmızı kartta, hakemin kararının sorulması üzerine, "Hakem verdiği kırmızı kartta haklıydı. Bugün iyi maç yönetti" ifadelerini kullandı.