Basketbol
Giriş Tarihi : 27-12-2019 10:35   Güncelleme : 27-12-2019 10:35

Basketbolda Haftanın Programı

Basketbolda Haftanın Programı

Basketbolda mücadele çeşitli kentlerde oynanacak maçlarla devam edecek.

Program şöyle:

ING Basketbol Süper Ligi

28 Aralık Cumartesi

13.00 Gaziantep Basketbol-Bahçeşehir Koleji (Şahinbey)

15.15 İTÜ Basket-Galatasaray (Darüşşafaka Ayhan Şahenk)

17.30 Beşiktaş-Türk Telekom (Akatlar)

20.00 Bandırma-TOFAŞ (Teksüt Kara Ali Acar)

29 Aralık Pazar:

13.00 Bursaspor-Afyon Belediyespor (TOFAŞ)

15.15 OGM Ormanspor-Karşıyaka (Ankara)

17.30 Anadolu Efes-Darüşşafaka (Sinan Erdem)

30 Aralık Pazartesi:

20.00 Büyükçekmece Basketbol-Fenerbahçe (Gazanfer Bilge)

Herbalife Kadınlar Basketbol Süper Ligi

28 Aralık Cumartesi

14.00 Çukurova Basketbol-Beşiktaş (Servet Tazegül)

14.00 Samsun Canik Belediyespor-Elazığ İl Özel İdare (Mustafa Dağıstanlı)

16.00 BOTAŞ-Büyükşehir Belediyesi Adana Basketbol (Ankara DSİ Etlik)




17.00 İzmit Belediyespor-Çankaya Üniversitesi (Kocaeli Atatürk)

17.30 Kayseri Basketbol-Galatasaray (Kadir Has Kongre Merkezi)

29 Aralık Pazar:

13.00 OGM Ormanspor-Hatay Büyükşehir Belediyespor (M. Sait Zarifoğlu)

Türkiye Basketbol 1. Ligi

27 Aralık Cuma

18.00 Bornova Belediyespor-Konyaspor (Altındağ Atatürk)

18.00 1881 Düzce Belediyespor-Final Gençlik (Kalıcı Konutlar Merkez)

19.00 Merkezefendi Belediyespor-Balıkesir Büyükşehir Belediyespor (Pamukkale Üniversitesi)

28 Aralık Cumartesi

16.00 Mamak Belediyespor-Petkimspor (Mamak Belediyesi)

17.00 Samsunspor-Manisa Büyükşehir Belediyespor (Mustafa Dağıstanlı)

17.00 BUDO Gemlik Basketbol-Fethiye Belediyespor (Gemlik)

17.00 Akhisar Belediyespor-Semt77 Yalovaspor (Akhisar Belediye)

29 Aralık Pazar:

14.00 Bandırma Kırmızı-Anadolu Basket (Teksüt Kara Ali Acar)

Türkiye Kadınlar Basketbol 1. Ligi

27 Aralık Cuma

16.00 Antalya 07 Basketbol-Nesibe Aydın (Akdeniz Üniversitesi Gazi Mustafa Kemal)

17.00 Bayraklı Belediyespor-Mersin Üniversitesi (Bayraklı Mustafa Kemal Atatürk)

18.00 BOTAŞ Gelişim-İstanbul Üniversitesi (Ankara DSİ Etlik)

28 Aralık Cumartesi

14.00 Mardin Büyükşehir Başak-Fenerbahçe Gelişim (Artuklu Yeni)

15.00 Edremit Belediyesi Gürespor-Bosna 34 (Edremit)

15.00 Emlak Konut-Bursa Büyükşehir (Complex İstanbul)




15.00 Yalova VİP-1881 Düzce Belediyespor (90. Yıl)

16.00 Sakarya Yükseliş-Urla Belediyespor (Sakarya)