Reklamı Geç

Basketbolda Haftanın Programı

Basketbolda Haftanın Programı
Bu içerik 236 kez okundu.

Basketbolda mücadele çeşitli kentlerde oynanacak maçlarla devam edecek.

Program şöyle:

ING Basketbol Süper Ligi

28 Aralık Cumartesi

13.00 Gaziantep Basketbol-Bahçeşehir Koleji (Şahinbey)

15.15 İTÜ Basket-Galatasaray (Darüşşafaka Ayhan Şahenk)

17.30 Beşiktaş-Türk Telekom (Akatlar)

20.00 Bandırma-TOFAŞ (Teksüt Kara Ali Acar)

29 Aralık Pazar:

13.00 Bursaspor-Afyon Belediyespor (TOFAŞ)

15.15 OGM Ormanspor-Karşıyaka (Ankara)

17.30 Anadolu Efes-Darüşşafaka (Sinan Erdem)

30 Aralık Pazartesi:

20.00 Büyükçekmece Basketbol-Fenerbahçe (Gazanfer Bilge)

Herbalife Kadınlar Basketbol Süper Ligi

28 Aralık Cumartesi

14.00 Çukurova Basketbol-Beşiktaş (Servet Tazegül)

14.00 Samsun Canik Belediyespor-Elazığ İl Özel İdare (Mustafa Dağıstanlı)

16.00 BOTAŞ-Büyükşehir Belediyesi Adana Basketbol (Ankara DSİ Etlik)




17.00 İzmit Belediyespor-Çankaya Üniversitesi (Kocaeli Atatürk)

17.30 Kayseri Basketbol-Galatasaray (Kadir Has Kongre Merkezi)

29 Aralık Pazar:

13.00 OGM Ormanspor-Hatay Büyükşehir Belediyespor (M. Sait Zarifoğlu)

Türkiye Basketbol 1. Ligi

27 Aralık Cuma

18.00 Bornova Belediyespor-Konyaspor (Altındağ Atatürk)

18.00 1881 Düzce Belediyespor-Final Gençlik (Kalıcı Konutlar Merkez)

19.00 Merkezefendi Belediyespor-Balıkesir Büyükşehir Belediyespor (Pamukkale Üniversitesi)

28 Aralık Cumartesi

16.00 Mamak Belediyespor-Petkimspor (Mamak Belediyesi)

17.00 Samsunspor-Manisa Büyükşehir Belediyespor (Mustafa Dağıstanlı)

17.00 BUDO Gemlik Basketbol-Fethiye Belediyespor (Gemlik)

17.00 Akhisar Belediyespor-Semt77 Yalovaspor (Akhisar Belediye)

29 Aralık Pazar:

14.00 Bandırma Kırmızı-Anadolu Basket (Teksüt Kara Ali Acar)

Türkiye Kadınlar Basketbol 1. Ligi

27 Aralık Cuma

16.00 Antalya 07 Basketbol-Nesibe Aydın (Akdeniz Üniversitesi Gazi Mustafa Kemal)

17.00 Bayraklı Belediyespor-Mersin Üniversitesi (Bayraklı Mustafa Kemal Atatürk)

18.00 BOTAŞ Gelişim-İstanbul Üniversitesi (Ankara DSİ Etlik)

28 Aralık Cumartesi

14.00 Mardin Büyükşehir Başak-Fenerbahçe Gelişim (Artuklu Yeni)

15.00 Edremit Belediyesi Gürespor-Bosna 34 (Edremit)

15.00 Emlak Konut-Bursa Büyükşehir (Complex İstanbul)




15.00 Yalova VİP-1881 Düzce Belediyespor (90. Yıl)

16.00 Sakarya Yükseliş-Urla Belediyespor (Sakarya)

 

basketbol maç program
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
UEFA Avrupa Ligi'nde Gecenin Sonuçları
UEFA Avrupa Ligi'nde Gecenin Sonuçları
Spor Ekranı
Spor Ekranı
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator vibrator vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompasi penis pompasi