Gençlerbirliği
Giriş Tarihi : 25-12-2019 13:32   Güncelleme : 25-12-2019 13:32

Gençlerbirliği'nde Eksik Çok

Gençlerbirliği'nde Eksik Çok

Beşiktaş maçı hazırlıklarını sürdüren Gençlerbirliği'nde cezalar ve sakatlar teknik direktör Hamza Hamzaoğlu'nun zor durumda bıraktı.

Sarı kart cezalısı Bogdan Stancu, Berat Ayberk Özdemir ve Fabricio Baiano dışında Sio'nun da hastalığının geçmemesi nedeniyle Hamza Hamzaoğlu takım kurmakta zorlanıyor. Sakatlığı bulunan Sadio Diallo ise antrenmana katılmadı.

Bu gelişmelere rağmen Hamzaoğlu  "Bugüne kadar ekip olarak 'Eyvah şu yok' demedik. 28 kişilik kadromuz var. Her oyuncumuz bizim için kıymetli. Olmayan arkadaşlarımızın yerine diğer kardeşlerimizi oynatıyoruz. Onlar da zaten karşılığını veriyor" açıklaması yaptı.

Yıldırım Mert Çetin Gençlerbirliği'ne döndü

Sezon başında Gençlerbirliği'nden Roma'ya transfer olan Yıldırım Mert Çetin, İtalya Ligi'ne 1 hafta ara verilmesi nedniyle soluğu Türkiye'de aldı.

Yuvasını ve eski takım arkadaşlarını unutmayan Yıldırım Mert Çetin, Gençlerbirliği antrenmanını izledi ve takım arkadaşları ile hasret giderdi.
Mats'a uyarı

Hamza Hamzaoğlu'ndan antrenmanda isteksiz hareketleri sonrası Hollandalı oyuncu Mats Seuntjens'i kendisini oyuna vermesi konusunda uyardı.

Stancu ve Fabricio Baiano'ya izin yok

Sivasspor maçında erken izne çıkmak için sarı kart görerek cezalı duruma düşen Stancu ve Fabricio Baiano'ya yönetimden izin çıkmadı.

Stancu ve Baiano ise izini koparmayınca sakatlıklarını bahane edip iki gündür antremana çıkmadı.