Güncel
Giriş Tarihi : 20-12-2019 18:24   Güncelleme : 20-12-2019 18:24

Takı

Takı

Takı dediğimizde hepimizin aklında rengarenk küpeler, bileklikler, kolyeler ve tokalar canlanır. Gördüğümüzde ise dayanamaz ve hepsini almak için saatlerce indirim sırası beklemeye, dolaşmaya razı oluruz. Çünkü takılar kadın erkek demeden herkesin ilgi odağı olur ve kişiyi yansıtan bir yanı vardır. Takılar kadınlar açısından vazgeçilmez olan aksesuarlar arasında yer alan ürünler oldukları için sıklıkla tercih edilmektedir. 

Takı Modelleri

Takılar markası, taşı, şekli, yapıldığı malzemesi ve rengiyle birbirlerinden ayrılırlar. Evde yapılan bileklik, küpe, kolye gibi çeşitler olsa da değerli taşlardan yapılmış takılarda vardır. El emeği takılarımı yoksa göz kamaştıran taşlardan yapılan takılarımı tercih edeceğiniz tamamen size bağlıdır. Takı modellerinde kaliteye önem veriyorsanız ve şık takılar olsun istiyorsanız marka ürünleri tercih etmenizde fayda var. Bu markalar; Diesel, DKNY, Michael Kors, Skagen, Thom Olson, Tommy Hilfiger’dır. 

Takı Fiyatları

Takı konusunda ucuz alıp bir sürü alma taraftarı olanlar olsa da bir tane olsun kaliteli olsun diyenler de vardır. Çok uygun fiyata bulabileceğiniz şık takılar elbette var. Fakat daha değerli takılardan hoşlanıyorsanız önerilen markaların takıları sizler için uygun olacaktır. Çeşitlilikleri ve göz alıcılığıyla vazgeçilmez olan bu takılar 100 TL’den 1500 TL ye kadar çıkan fiyatlara sahiptir. Fakat emin olun ki aldığınıza değecektir. https://www.saatvesaat.com.tr/taki internet sayfasında çok sayıda farklı model ve tasarım özelliğine sahip olan takı modellerini inceleyebilirsiniz.