Reklamı Geç

Basketbolda Haftanın Programı

Basketbolda Haftanın Programı
Bu içerik 353 kez okundu.

Basketbolda mücadele çeşitli kentlerde oynanacak maçlarla devam edecek.

Program şöyle:

ING Basketbol Süper Ligi

21 Aralık Cumartesi

13.00 Bahçeşehir Koleji-İTÜ Basket (Akatlar)

15.15 Galatasaray-Bursaspor (Sinan Erdem)

17.30 Karşıyaka-Beşiktaş (Karşıyaka Mustafa Kemal Atatürk)

22 Aralık Pazar:

13.00 Fenerbahçe-Bandırma (Ülker Spor ve Etkinlik)

15.15 Afyon Belediyespor-Büyükçekmece Basketbol (Prof. Dr. Veysel Eroğlu)

17.30 Türk Telekom-Gaziantep Basketbol (Ankara)

20.00 Darüşşafaka-OGM Ormanspor (Darüşşafaka Ayhan Şahenk)

23 Aralık Pazartesi:

20.00 TOFAŞ-Anadolu Efes (TOFAŞ)

Herbalife Nutrition Kadınlar Basketbol Süper Ligi

21 Aralık Cumartesi

14.00 OGM Ormanspor-Beşiktaş (M. Sait Zarifoğlu)

14.00 Samsun Canik Belediyespor-Çankaya Üniversitesi (Mustafa Dağıstanlı)

14.00 Hatay Büyükşehir Belediyespor-Büyükşehir Belediyesi Adana Basketbol (Antakya)

16.00 BOTAŞ-Elazığ İl Özel İdare (Ankara DSİ Etlik)

18.00 İzmit Belediyespor-Galatasaray (Kocaeli Atatürk)




22 Aralık Pazar:

16.00 Fenerbahçe-Kayseri Basketbol (Fenerbahçe Metro Enerji)

Türkiye Basketbol 1. Ligi

20 Aralık Cuma

17.30 Anadolu Basket-Mamak Belediyespor (TOBB ETÜ)

21 Aralık Cumartesi

14.30 Final Gençlik-Samsunspor (Bursa Atatürk)

16.00 Balıkesir Büyükşehir Belediyespor-1881 Düzce Belediyespor (Kurtdereli)

16.00 Konyaspor-Merkezefendi Belediyespor (Selçuklu Belediyesi)

16.00 Petkimspor-Bornova Belediyespor (ENKA)

17.00 Semt77 Yalovaspor-Manisa Büyükşehir Belediyespor (90. Yıl)

17.00 Fethiye Belediyespor-Bandırma Kırmızı (Fethiye Beşkaza)

22 Aralık Pazar:

16.00 Akhisar Belediyespor-BUDO Gemlik Basketbol (Akhisar Belediye)

Türkiye Kadınlar Basketbol 1. Ligi

20 Aralık Cuma

13.30 Nesibe Aydın-Mardin Büyükşehir Başak (TOBB ETÜ)

18.00 Urla Belediyespor-Edremit Belediyesi Gürespor (İzmir 12 Eylül)

18.00 1881 Düzce Belediyespor-Antalya 07 Basketbol (Kalıcı Konutlar Merkez)

21 Aralık Cumartesi

14.00 Bursa Büyükşehir-Yalova VİP (Yıldırım Şahin Başol)

22 Aralık Pazar:

14.00 Mersin Üniversitesi-Emlak Konut (Mersin Üniversitesi)

17.00 Bosna 34-BOTAŞ Gelişim (Lüleburgaz Belediyesi Yıldızlar Akademisi)

17.00 İstanbul Üniversitesi-Bayraklı Belediyespor (Ahmet Cömert)

19.00 Fenerbahçe Gelişim-Sakarya Yükseliş (Fenerbahçe Metro Enerji)




basketbol fikstür haftanın maçları maç programı hangi maç hangi kanalda hangi maç hangi salonda
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
UEFA Avrupa Ligi'nde Gecenin Sonuçları
UEFA Avrupa Ligi'nde Gecenin Sonuçları
Spor Ekranı
Spor Ekranı
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator vibrator vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompasi penis pompasi