Gençlerbirliği
Giriş Tarihi : 18-12-2019 12:54   Güncelleme : 18-12-2019 12:54

Gençlerbirliği Sivasspor'u Gözüne Kestirdi

Gençlerbirliği Sivasspor'u Gözüne Kestirdi

Göztepe'yi yenerek düşme hattından biraz daha uzaklaşan Gençlerbirliği gözünü lider Sivasspor ile oynayacağı maça çevirdi.

Gençlerbirliği Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu, "Göztepe'ye karşı iyi bir glibiyet aldık. Geçen hafta iyi bir takıma karşı iyi bir maç oynadık. Fakat bu hafta çok daha zor bir maç bizi bekliyor" dedi.
iye 

Hamzaoğlu, "Sivasspor bu sezon muhteşem bir performans sergiliyor. Çok iyi gidiyorlar, etkili oynuyorlar. İşimiz kolay olmayacak ama biz de ona göre önlemlerimizi alacağız. Saha avantajımızı da kullanıp bu maçtan en iyi sonuçla ayrılmaya çalışacağız. Güzel, tempolu bir maç olacak. Sivasspor sürekli hızlı hücumlar yapan, atak oynayan bir takım. Biz de gole gitmeye çalışıyoruz. Her hafta gol bulduk. İyi oynuyoruz, pozisyon yakalıyoruz. Çok keyifli bir maç olacağını düşünüyorum" değerlendirmesini yaptı.
"İnşallah devreyi en iyi şekilde kapatıp, ikinci yarı daha farklı hedefler koyabiliriz." diyen Hamzaoğlu, Gençlerbirliği'nin gol yükünü çeken Bogdan Stancu ve Giovanni Sio'nun performansıyla ilgili soru üzerine, "Gole en yakın oyuncular onlar. Gol yükünü onlar çekiyor ama onların gol atabilmesi için de arkada savaşan diğer oyuncularımız var. Bu, takımın başarısıdır" ifadelerini kullandı.