Gençlerbirliği
Giriş Tarihi : 13-12-2019 12:41   Güncelleme : 13-12-2019 12:41

G.Birliği'nde Murat Cavcav'dan 'HaydiGençler' Çağrısı

G.Birliği'nde Murat Cavcav'dan 'HaydiGençler' Çağrısı

Gençlerbirliği Başkanı Murat Cavcav, taraftarların "HaydiGençler" tezahüratı ile sahada mücadele eden futbolculara itici güç olacağını söyledi.

İstanbul’dan istedikleri sonuçla dönemediklerin söyleyen Murat Cavcav, " Çıkardığımız derslerle hem bu oyunun hem de bu tarz skorların tekrarlanmaması için çabalayacağız. Önümüzde hala uzun bir maraton var. Kısa bir mola ve nefes için üç maç sonra devre arasına gireceğiz" dedi.

Yazılı bir açıklma yapan Cavcav şunları söyledi:

Önümüzdeki iki maç Ankara’da oynanacak. Göztepe ve Sivasspor’u burada her zaman olduğu gibi Gençlerbirliği misafirperverliğine ve centilmenliğine yakışır şekilde ağırlayacağız. Saha içinde de Gençlerbirliği formasına yakışır mücadele sergileyeceğiz.
Evimizdeki maçlardan sonra yine bir İstanbul deplasmanında bu kez Beşiktaş ile karşı karşıya geleceğiz. Devre arasına kadar üç maçı en az kayıpla geçirip kısa bir iznin ardından ikinci yarı için kampa gireceğiz.

En büyük gücümüz taraftarımıza yine çok iş düşecek. Ankara ayazını iyi bilen taraftarımız, bizi yine yalnız bırakmayacaktır ve "HaydiGençler" tezahüratıyla sahada mücadele eden futbolcularımızın itici gücü olacaktır. Taraftarımızdan lig arasında uzak kalacakları Gençlerbirliği için bu iki maç stattaki yerlerini alıp, kırmızı-kara takımlarını son dakikaya kadar desteklemelerini rica ediyorum.”