Reklamı Geç

Ankaragücü'nde Öncelik Puan Silme

Ankaragücü'nde Öncelik Puan Silme
Bu içerik 1377 kez okundu.

Ankaragücü'nde ağır sorunlarla uğraşan Fatih Mert başkanlığındaki yönetim önceliği puan silme cezasının gelmemesi olarak belirledi.

Transfer yasağının kaldırılması için de çalışan Ankaragücü yönetimi, alacaklı futbolcuların anlaşmaya yanaşmaması ve FIFA'dan yeni dosyalar gelmesi nedeniyle zor günler yaşıyor.

Yöneticiler transfer yasağı için anlaşmaya çalıştıkları futbolculara yüzde 15 alacaklarını teklif ederken futbolcuların yüzde 70-80 istediği ifade edildi. Futbolcuların yöneticilere daha önce de anlaşma yaptıklarını ve eski yönetimin sözünde durmadığı için artık taviz vermek istemediklerini ifade ettikleri belirtildi.

Puan silme, transfer yasağını kaldırma ve futbolcu ödemeleri arasında sıkıştıklarını ifade eden yöneticiler "Şu anda kulübün aylık gideri 8 milyon lira. Gelir ise hiç yok. Biz bu kulübü yaşatmak için elimizden geleni yapıyoruz. Tüm olaanaklarımızı seferber ediyoruz" dediler.
Yönetimin önceliğinin kulübe puan silme cezası gelmesini önlemek, daha sonra içerideki futbolcuların 5-6 aydır ödenmeyen alacaklarını düzenli ödemek, futbolcuların anlaşma sağlanması halinde ise transfer yasağını kaldırmak olduğu ifade edildi.

 

ankaragücü fatih mert transfer yasağı puan silme futbolcu alacakları FIFA
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Futbolda Günün Sonuçları
Futbolda Günün Sonuçları
A.Gücü'nün Rakibi Kayserispor'da Lung Sıkıntısı
A.Gücü'nün Rakibi Kayserispor'da Lung Sıkıntısı
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator vibrator vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompasi penis pompasi