Basketbol
Giriş Tarihi : 13-12-2019 09:47   Güncelleme : 13-12-2019 09:47

Basketbolda Haftanın Programı

Basketbolda Haftanın Programı

Basketbolda mücadele çeşitli kentlerde oynanacak maçlarla devam edecek.

Program şöyle:

ING Basketbol Süper Ligi

14 Aralık Cumartesi:

13.00 Büyükçekmece Basketbol-Galatasaray (Gazanfer Bilge)

15.15 OGM Ormanspor-TOFAŞ (Ankara)

17.30 Anadolu Efes-Fenerbahçe (Sinan Erdem)

20.00 Bursaspor-Bahçeşehir Koleji (TOFAŞ)

15 Aralık Pazar:

13.00 Beşiktaş-Gaziantep Basketbol (Akatlar)

15.15 Karşıyaka-Darüşşafaka (Karşıyaka Mustafa Kemal Atatürk)

17.30 İTÜ Basket-Türk Telekom (Darüşşafaka Ayhan Şahenk)

20.00 Bandırma-Afyon Belediyespor (Teksüt Kara Ali Acar)




Herbalife Nutrition Kadınlar Basketbol Süper Ligi

14 Aralık Cumartesi:

14.00 Elazığ İl Özel İdare-OGM Ormanspor (Elazığ İl Özel İdare)

14.00 Galatasaray-Büyükşehir Belediyesi Adana Basketbol (Ahmet Cömert)

15.15 İzmit Belediyespor-Fenerbahçe (Kocaeli Atatürk)

16.00 Kayseri Basketbol-Samsun Canik Belediyespor (Kadir Has Kongre Merkezi)

18.30 Çankaya Üniversitesi-Çukurova Basketbol (Ankara)

15 Aralık Pazar:

16.30 Beşiktaş-Hatay Büyükşehir Belediyespor (BJK Akatlar)

Türkiye Basketbol 1. Ligi

13 Aralık Cuma

18.00 Bornova Belediyespor-Anadolu Basket (Altındağ Atatürk)

19.00 Merkezefendi Belediyespor-Petkimspor (Pamukkale Üniversitesi)

14 Aralık Cumartesi:

15.00 Manisa Büyükşehir Belediyespor-Final Gençlik (Muradiye)

16.00 Mamak Belediyespor-Fethiye Belediyespor (Mamak Belediyesi)

17.00 1881 Düzce Belediyespor-Konyaspor (Kalıcı Konutlar Merkez)




17.00 Samsunspor-Balıkesir Büyükşehir Belediyespor (Mustafa Dağıstanlı)

17.00 BUDO Gemlik Basketbol-Semt77 Yalovaspor (Gemlik)

15 Aralık Pazar:

15.30 Bandırma Kırmızı-Akhisar Belediyespor (Teksüt Kara Ali Acar)

Türkiye Kadınlar Basketbol 1. Ligi

13 Aralık Cuma

18.00 1881 Düzce Belediyespor-Bursa Büyükşehir (Kalıcı Konutlar Merkez)

18.00 BOTAŞ Gelişim-Urla Belediyespor (Ankara DSİ Etlik)

18.00 Bayraklı Belediyespor-Bosna 34 (Bayraklı Mustafa Kemal Atatürk)

14 Aralık Cumartesi:

13.00 Antalya 07 Basketbol-Mardin Büyükşehir Başak (Akdeniz Üniversitesi Gazi Mustafa Kemal)

15.00 Emlak Konut-İstanbul Üniversitesi (Complex İstanbul)

15.00 Yalova VİP-Mersin Üniversitesi (90. Yıl)

15.00 Edremit Belediyesi Gürespor-Fenerbahçe Gelişim (Edremit)

16.00 Sakarya Yükseliş-Nesibe Aydın (Sakarya)