Kategorilenmemiş
Giriş Tarihi : 06-12-2019 09:49   Güncelleme : 06-12-2019 09:49

Basketbolda Haftanın Programı

Basketbolda Haftanın Programı

Basketbolda mücadele çeşitli kentlerde oynanacak maçlarla devam edecek.

Program şöyle:

ING Basketbol Süper Ligi

7 Aralık Cumartesi

13.00 Gaziantep Basketbol-İTÜ Basket (Şahinbey)

15.15 Galatasaray-Bandırma (Sinan Erdem)

17.30 Darüşşafaka Tekfen-Beşiktaş (Darüşşafaka Ayhan Şahenk)

20.00 TOFAŞ-Pınar Karşıyaka (TOFAŞ)

8 Aralık Pazar:

13.00 Fenerbahçe-OGM Ormanspor (Ülker)

15.15 Bahçeşehir Koleji-Büyükçekmece Basketbol (BJK Akatlar)

17.30 Türk Telekom-Bursaspor (Ankara)

9 Aralık Pazartesi:

20.00 Meksa Yatırım Afyon Belediyespor-Anadolu Efes (Prof. Dr. Veysel Eroğlu)

Herbalife Nutrition Kadınlar Basketbol Süper Ligi

7 Aralık Cumartesi

14.00 Çukurova Basketbol-Kayseri Basketbol (Servet Tazegül)




14.00 Samsun Canik Belediyespor-İzmit Belediyespor (Mustafa Dağıstanlı)

8 Aralık Pazar:

15.15 Fenerbahçe-Galatasaray (Metro Enerji)

16.00 BOTAŞ-Çankaya Üniversitesi (Ankara DSİ Etlik)

17.00 Hatay Büyükşehir Belediyespor-Elazığ İl Özel İdare (Antakya)

9 Aralık Pazartesi:

18.00 Büyükşehir Belediyesi Adana Basketbol-Beşiktaş (Atatürk)

Türkiye Basketbol 1. Ligi

6 Aralık Cuma

17.30 Anadolu Basket-Merkezefendi Belediyespor (TOBB ETÜ)

7 Aralık Cumartesi

16.00 Balıkesir Büyükşehir Belediyespor-Manisa Büyükşehir Belediyespor (Kurtdereli)

17.00 Semt77 Yalovaspor-Final Gençlik (90. Yıl)

17.00 Fethiye Belediyespor-Bornova Belediyespor (Fethiye Beşkaza)

17.00 Akhisar Belediyespor-Mamak Belediyespor (Akhisar Belediye)

17.00 Gemlik Basketbol-Bandırma Kırmızı (Gemlik)

18.00 Petkimspor-1881 Düzce Belediyespor (ENKA)

8 Aralık Pazar:

16.00 Konyaspor-Samsunspor (Selçuklu Belediyesi)

Türkiye Kadınlar Basketbol 1. Ligi

6 Aralık Cuma

13.30 Nesibe Aydın-Edremit Belediyesi Gürespor (TOBB ETÜ)




18.00 Urla Belediyespor-Bayraklı Belediyespor (12 Eylül)

7 Aralık Cumartesi

13.00 Mardin Büyükşehir Başak-Sakarya Yükseliş (Artuklu Yeni)

14.00 Bursa Büyükşehir-Antalya 07 Basketbol (Yıldırım Şahin Başol)

16.30 İstanbul Üniversitesi-Yalova (Ahmet Cömert)

8 Aralık Pazar:

14.00 Mersin Üniversitesi-1881 Düzce Belediyespor (Mersin Üniversitesi)

17.00 Bosna 34-Emlak Konut (Lüleburgaz Belediyesi Yıldızlar Akademisi)

18.30 Fenerbahçe Gelişim-BOTAŞ Gelişim (Metro Enerji)