Süper Lig
Giriş Tarihi : 05-12-2019 11:52   Güncelleme : 06-12-2019 13:28

Futbolda Haftanın Programı

Futbolda Haftanın Programı

Futbolda mücadele çeşitli kentlerde oynanacak maçlarla devam edecek.

Program şöyle:

6 Aralık Cuma:

20.30 Fenerbahçe-Gençlerbirliği (Ülker)

7 Aralık Cumartesi:

15.00 Yeni Malatyaspor-Sivasspor (Yeni Malatya)

17.30 Ankaragücü-Göztepe (Eryaman)

20.00 Galatasaray-Alanyaspor (Türk Telekom)

8 Aralık Pazar:

14.00 Konyaspor-Gaziantep FK (Konya Büyükşehir Belediye)

16.30 Denizlispor-Başakşehir (Denizli Atatürk)




16.30 Antalyaspor-Trabzonspor (Antalya)

19.00 Kasımpaşa-Beşiktaş (Recep Tayyip Erdoğan)

9 Aralık Pazartesi:

20.00 Kayserispor-Rizespor (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)

TFF 1.Lig

6 Aralık Cuma

19.00 Eskişehirspor-Ümraniyespor (Eskişehir Yeni)

7 Aralık Cumartesi:

14.00 Hatayspor-Boluspor (Antakya Atatürk)

16.30 Fatih Karagümrük-Balıkesirspor (Vefa)

19.00 Akhisarspor-İstanbulspor (Spor Toto Akhisar)

8 Aralık Pazar:

14.00 Osmanlıspor-Altay (Osmanlı)

16.30 Altınordu-Adanaspor (Bornova Aziz Kocaoğlu)

16.30 Bursaspor-Giresunspor (Bursa Büyükşehir Belediye)




19.00 Adana Demirspor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (5 Ocak Fatih Terim)

9 Aralık Pazartesi:

19.00 Menemenspor-Keçiörengücü (Menemen İlçe)

TFF 2. Lig

Kırmızı Grup:

8 Aralık Pazar:

12.30 Sivas Belediyespor-Bandırmaspor (Sivas Muhsin Yazıcıoğlu)

13.00 Vanspor FK-Tuzlaspor (Van Atatürk)

13.30 Ankara Demirspor-Niğde Anadolu (TCDD Ankara Demirspor)

13.30 Sakaryaspor-Kahramanmaraşspor (Yeni Sakarya)

13.30 Ergene Velimeşespor-Bodrum Belediyesi Bodrumspor (Ergene Velimeşe)

13.30 GMG Kastamonuspor-Bayburt Özel İdare (Gazi)

13.30 Eyüpspor-Birevim Elazığspor (Esenler)

13.30 Etimesgut Belediyespor-Kırşehir Belediyespor (Etimesgut Belediyesi Atatürk)

13.30 Uşakspor-Kardemir Karabükspor (Uşak 1 Eylül)

Beyaz Grup:

7 Aralık Cumartesi

13.30 Başkent Akademi-Hacettepe (Ankara OSTİM)

8 Aralık Pazar:

13.00 Gümüşhanespor-Şanlıurfaspor (Gümüşhane Yenişehir)

13.00 Amed Sportif Faaliyetler-GMG Kırklarelispor (Diyarbakır)

13.30 Manisa FK-İnegölspor (Mümin Özkasap)

13.30 Tarsus İdman Yurdu-Zonguldak Kömürspor (Tarsus İlçe)

13.30 Afyonspor-Sancaktepe (Zafer)

13.30 Pendikspor-Hekimoğlu Trabzon (Pendik)




13.30 Yeni Çorumspor-Samsunspor (Dr. Turhan Kılıççıoğlu)

13.30 1922 Konyaspor-Sarıyer (Selçuk Üniversitesi 15 Temmuz)

TFF 3. Lig

1. Grup:

7 Aralık Cumartesi

13.30 Silivrispor-Buca FK (Ziya Altınoğlu)

8 Aralık Pazar:

13.00 Karaköprü Belediyespor-Çankaya FK (Faruk Çelik)

13.00 Yeni Orduspor-Şile Yıldızspor (Ordu 19 Eylül)

13.00 Artvin Hopaspor-Manisaspor (Hopa İlçe)

13.30 Sultanbeyli Belediyespor-A24 Erzincanspor (Sultanbeyli Gölet)

13.30 Serik Belediyespor-Erzinspor (Serik İsmail Oğan)

13.30 Tokatspor-68 Aksaray Belediyespor (Tokat Gaziosmanpaşa)

13.30 Düzcespor-Yomraspor (Düzce 18 Temmuz)

13.30 Kızılcabölükspor-Çatalcaspor (Kızılcabölük Semt Sahası)

2. Grup:

8 Aralık Pazar:

13.00 Fethiyespor-Fatsa Belediyespor (Fethiye İlçe)

13.00 Cizrespor-1877 Alemdağspor (Cizre İlçe)

13.00 Ağrı 1970-Kocaelispor (Vali Lütfü Yiğenoğlu)

13.00 Elazığ Belediyespor-Esenler Erokspor (Gençlik Merkezi Sentetik Sahası)

13.30 Payasspor-Kemerspor 2003 (Payas İlçe)

13.30 Turgutluspor-Erbaaspor (Turgutlu 7 Eylül)

13.30 Belediye Derincespor-Karşıyaka (Derince Belediyespor Doğal Çim Stadyumu)

13.30 Ofspor-Kozanspor (Vali İsmet Gürbüz Civelek)

3. Grup:

7 Aralık Cumartesi

13.30 Muğlaspor-Medical Park Batman Petrolspor (Muğla Atatürk)

13.30 Halide Edip Adıvarspor-Altındağ Belediyespor (Maltepe Hasan Polat)

13.30 Modafen-Bayrampaşa (Alemdağ)

8 Aralık Pazar:

13.00 Malatya Yeşilyurt Belediyespor-Nazilli Belediyespor (Yeşiltepe Spor Kompleksi)

13.30 Nevşehir Belediyespor-Somaspor (Nevşehir Gazi)

13.30 Yozgatspor 1959-Pazarspor (Yozgat Bozok)

13.30 Osmaniyespor-Diyarbekirspor (Osmaniye 7 Ocak)




13.30 Karacabey Belediyespor-Darıca Gençlerbirliği (Karacabey M. Fehmi Gerçeker)

13.30 Gölcükspor-1954 Kelkit Belediyespor (Gölcük Şehir)