Güncel
Giriş Tarihi : 01-12-2019 10:38   Güncelleme : 01-12-2019 10:38

Spor Ekranı

Spor Ekranı

1 Aralık 2019 Pazar günü televizyonda hangi spor programları var? Maçlar hangi kanalda, saat kaçta?

İyi seyirler..

13:00 | Tivibu Spor | Çankaya Üniversitesi (K) - Ormanspor (K) (CANLI)

13:45 | Nesine.com | Kopenhag - Brondby (CANLI)

14:00 | Nesine.com, Spor Smart | Sevilla - Leganes (CANLI)

14:00  | beIN Sports 1 | Gaziantep FK - Denizlispor (CANLI)

14:00  | beIN Sports Max 2 | Giresunspor - Adana Demirspor (CANLI)

14:00  | beIN Sports Max 1 | Ümraniyespor - Akhisarspor (CANLI)

14:15 | Nesine.com, S Sport Plus | Twente - Ajax (CANLI)

14:30 | Nesine.com, beIN Sports 4 | Juventus - Sassuolo (CANLI)

15:00 | Nesine.com, Spor Smart | Ross County - Celtic (CANLI)

15:15 | Tivibu Spor | Galatasaray (K) - Beşiktaş (K) (CANLI)

15:15 | Nesine.com, Tivibu Spor 2 | Frutti Extra Bursaspor - Gaziantep Basketbol (CANLI)

15:30 | Nesine.com, S Sport 2 | Sandhausen - Stuttgart (CANLI)

16:00 | Nesine.com | Athletic Bilbao - Granada (CANLI)

16:30 | beIN Sports 2 | Başakşehir - Antalyaspor (CANLI)

16:30 | beIN Sports Max 1 | Boluspor - Menemenspor (CANLI)

16:30 | Nesine.com | Oostende - Anderlecht (CANLI)

16:30 | Nesine.com | Admira Wacker - Salzburg (CANLI)

16:30 | Nesine.com | Rheindorf Altach - Wolfsberger (CANLI)

17:00 | Nesine.com, beIN Connect | Nantes - Toulouse (CANLI)

17:00 | TRT Spor | Wolverhampton - Sheffield United (CANLI)

17:00 | S Sport | Norwich City - Arsenal (CANLI)

17:00 | Nesine.com, beIN Sports Max 2 | Lazio - Udinese (CANLI)




17:00 | Nesine.com, beIN Sports 4 | Inter - SPAL (CANLI)

17:00 | Nesine.com, beIN Sports 3 | Parma - Milan (CANLI)

17:30 | Nesine.com, S Sport 2 | Borussia Mönchengladbach - Freiburg (CANLI)

17:30 | Nesine.com, Tivibu Spor 2 | Pınar Karşıyaka - Fenerbahçe Beko (CANLI)

18:00 | Nesine.com | Espanyol - Osasuna (CANLI)

18:00 | Nesine.com | Basel - Young Boys (CANLI)

18:45 | Nesine.com | AZ Alkmaar - VVV Venlo (CANLI)

18:45 | Nesine.com | Feyenoord - Zwolle (CANLI)

19:00 | Nesine.com | Asvel - Le Portel (CANLI)

19:00 | Nesine.com | Zenit - Spartak Moskova (CANLI)

19:00 | Nesine.com, beIN Sports Max 2 | Rennes - Saint Etienne (CANLI)

19:00 | beIN Sports 1 | Trabzonspor - Galatasaray (CANLI)

19:00 | beIN Sports Max 1 | Altay - Eskişehirspor (CANLI)

19:30 | S Sport | Manchester United - Aston Villa (CANLI)

19:30 | TRT Spor | Leicester City - Everton (CANLI)

20:00 | Tivibu Spor 2 | Ormanspor - Meksa Yatırım Afyon (CANLI)

20:00 | Nesine.com | Wolfsburg - Werder Bremen (CANLI)

20:00 | Nesine.com, beIN Sports 3 | Napoli - Bologna (CANLI)

20:30 | Nesine.com | Basket Zaragoza - Real Madrid (CANLI)

20:30 | Nesine.com | Getafe - Levante (CANLI)

20:30 | Nesine.com | EA7 Olimpia Milano - Reggiana (CANLI)

20:30 | Nesine.com | Olympiakos - PAOK (CANLI)

22:00 | Nesine.com | Emmen - PSV Eindhoven (CANLI)

22:00 | Nesine.com | Barcelona - Tenerife (CANLI)

22:45 | Nesine.com, beIN Sports 3 | Verona - Roma (CANLI)

23:00 | Nesine.com, beIN Sports 4 | Monaco - PSG (CANLI)

23:00 | Nesine.com, S Sport 2 | Gil Vicente - Sporting Lizbon (CANLI)

23:00 | Nesine.com, Spor Smart | Atletico Madrid - Barcelona (CANLI)