Basketbol
Giriş Tarihi : 29-11-2019 09:19   Güncelleme : 29-11-2019 09:19

Basketbolda Haftanın Programı

Basketbolda Haftanın Programı

Basketbolda mücadele çeşitli kentlerde oynanacak maçlarla devam edecek.

Program şöyle:

ING Basketbol Süper Ligi

30 Kasım Cumartesi

13.00 Beşiktaş-İTÜ Basket (BJK Akatlar)

15.15 Bandırma-Bahçeşehir Koleji (Teksüt Kara Ali Acar)

17.30 Darüşşafaka-TOFAŞ (Darüşşafaka Ayhan Şahenk)

20.00 Büyükçekmece Basketbol-Türk Telekom (Gazanfer Bilge)

 Pazar:

15.15 Bursaspor-Gaziantep Basketbol (TOFAŞ)

17.30 Karşıyaka-Fenerbahçe (Karşıyaka Mustafa Kemal Atatürk)

20.00 OGM Ormanspor-Afyon Belediyespor (Ankara)




2 Aralık Pazartesi:

20.00 Anadolu Efes-Galatasaray Doğa Sigorta (Sinan Erdem)

Herbalife Nutrition Kadınlar Basketbol Süper Ligi

30 Kasım Cumartesi

14.00 Elazığ İl Özel İdare-Büyükşehir Belediyesi Adana Basketbol (Elazığ İl Özel İdare)

16.00 Fenerbahçe-Samsun Canik Belediyespor (Metro Enerji)

17.00 İzmit Belediyespor-Çukurova Basketbol (Kocaeli Atatürk)

1 Aralık Pazar:

13.00 Çankaya Üniversitesi-OGM Ormanspor (Ankara)

15.15 Galatasaray-Beşiktaş (Ahmet Cömert)

16.00 Kayseri Basketbol-BOTAŞ (Kadir Has Kongre Merkezi)

Türkiye Basketbol 1. Ligi

29 Kasım Cuma

16.30 Anadolu Basket-Samsunspor (TOBB ETÜ)

30 Kasım Cuma

16.00 Petkimspor-Manisa Büyükşehir Belediyespor (ENKA)

16.00 Konyaspor-Final Gençlik (Selçuklu Belediyesi)

17.00 Fethiye Belediyespor-1881 Düzce Belediyespor (Fethiye Beşkaza)

17.00 Semt77 Yalovaspor-Balıkesir Büyükşehir Belediyespor (90. Yıl)

17.00 Akhisar Belediyespor-Merkezefendi Belediyespor (Akhisar Belediye)

17.00 Gemlik Basketbol-Bornova Belediyespor (Gemlik)

1 Aralık Pazar:

14.00 Bandırma Kırmızı-Mamak Belediyespor (Teksüt Kara Ali Acar)

Türkiye Kadınlar Basketbol 1. Ligi

29 Kasım Cuma

18.00 Bayraklı Belediyespor-Fenerbahçe Gelişim (Bayraklı Mustafa Kemal Atatürk)

18.00 BOTAŞ Gelişim-Nesibe Aydın (Ankara DSİ Etlik)




30 Kasım Cumartesi

14.00 Antalya 07 Basketbol-Sakarya Yükseliş (Muratpaşa Belediyesi Gazi Mustafa Kemal Atatürk)

14.00 Yalova-Bosna 34 (90. Yıl)

14.00 Bursa Büyükşehir-Mersin Üniversitesi (Yıldırım Şahin Başol)

15.00 Emlak Konut-Urla Belediyespor (Complex İstanbul)

15.00 Edremit Belediyesi Gürespor-Mardin Büyükşehir Başak (Edremit)

1 Aralık Pazar:

16.00 1881 Düzce Belediye-İstanbul Üniversitesi (Kalıcı Konutlar Merkez)