Reklamı Geç

İşte Ankaragücü'nün Kurtuluş Haritası

İşte Ankaragücü'nün Kurtuluş Haritası
Bu içerik 1567 kez okundu.

Ankaragücü Başkanı Fatih Mert, Ankaragücü'nün bulunduğu durumdan çıkmasının yol haritasını açıkladı.

Her sorunu aşama aşama çözeceklerini ifade eden Mert, "Ben gerçekçi bir insanım. Hayal satmam ve satmayı da sevmiyorum. Yapabileceklerimi söylüyorum. Ankaragücü yok olmaktan kurtuldu. Şimdi de puan silinme cezası derdinden kurtuluyor, kurtulma aşamasında. Bundan sonraki aşamada transfer yasağı var. Hepsi aşama aşama olacak. Ben ümitliyim, taraftarımız da ümitli olsun. İnşallah bu işleri hep birlikte, omuz omuza, el ele, birleşerek, bütünleşerek çözebiliriz" diye konuştu.

Göreve geldikleri günden bu yana, FIFA'daki puan silme cezası gelebilecek borç dosyalarıyla ilgili görüşmeler yaptıklarını aktaran Fatih Mert, "Beş futbolcuyla ilgili bir süreç ilerliyor. Bizim teklif ettiğimiz rakamlar var, onların istediği rakamlar var.
Bir orta yol bulup, bu beş futbolcuya olan borçlar nedeniyle eksi 3 puan derdini bitirmek istiyoruz. Bunların haricinde gelmeye başlayan dosyalar da var. Elimizdeki bütçe ve kaynağa göre bir teklif sunacağız. Şu anda çok bir para akışı yok" dedi.

ankaragücü fatih mert transfer yasağı puan silme
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Spor Ekranı
Spor Ekranı
A.Gücü'nün Rakibi Galatasaray'da Flaş Gelişme
A.Gücü'nün Rakibi Galatasaray'da Flaş Gelişme
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator vibrator vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompasi penis pompasi