Güncel
Giriş Tarihi : 24-11-2019 09:01   Güncelleme : 24-11-2019 09:01

Spor Ekranı

Spor Ekranı

24 Kasım 2019 Pazar günü televizyonda hangi spor programları var? Maçlar hangi kanalda, saat kaçta?

İyi seyirler..

13:00 | Nesine.com, Tivibu Spor 2 | Meksa Yatırım Afyon - Pınar Karşıyaka (CANLI)

13:00 | Nesine.com | Urawa Red Diamonds - Al Hilal (CANLI)

14:00 | Nesine.com | Ural - Spartak Moskova (CANLI)

14:00 | Nesine.com | Espanyol - Getafe (CANLI)

14:00 | beIN Sports 1 | Kayserispor - Sivasspor (CANLI)

14:00 | beIN Sports Max 1 | Hatayspor - İstanbulspor (CANLI)

14:00 | Nesine.com | Almeria - Numancia (CANLI)

14:15 | Nesine.com | Groningen - Feyenoord (CANLI)

14:30 | Nesine.com, beIN Sports 4 | Bologna - Parma (CANLI)

15:00 | Nesine.com, beIN Sports 3 | Middlesbrough - Hull City (CANLI)

15:15 | Tivibu Spor | Beşiktaş (K) - Elazığ İl Özel İdare (K) (CANLI)

15:15 | Tivibu Spor 2 | Galatasaray Doğa Sigorta - Ormanspor (CANLI)

15:15 | Nesine.com, Spor Smart | Hamilton - Rangers (CANLI)




15:30 | Nesine.com, S Sport 2 | Stuttgart - Karlsruhe (CANLI)

15:30 | Nesine.com | Regensburg - Heidenheim (CANLI)

15:30 | Nesine.com | Greuther Fürth - Nürnberg (CANLI)

16:00 | Nesine.com | Osasuna - Athletic Bilbao (CANLI)

16:30 | beIN Sports 2 | Kasımpaşa - Gençlerbirliği (CANLI)

16:30 | beIN Sports 1 | Alanyaspor - Göztepe (CANLI)

16:30 | beIN Sports Max 2 | Osmanlıspor - Adana Demirspor (CANLI)

16:30 | beIN Sports Max 1 | Menemenspor - Balıkesirspor (CANLI)

16:30 | Nesine.com | Gent - Antwerp (CANLI)

16:30 | Nesine.com, S Sport Plus | PSV Eindhoven - Heerenveen (CANLI)

17:00 | Nesine.com, beIN Sports 4 | Bordeaux - Monaco (CANLI)

17:00 | Nesine.com, beIN Sports 3 | Roma - Brescia (CANLI)

17:00 | Nesine.com, beIN Connect | Sassuolo - Lazio (CANLI)

17:00 | Nesine.com, beIN Connect | Verona - Fiorentina (CANLI)

17:00 | Nesine.com | Mitteldeutscher - Bayern Münih (CANLI)

17:30 | Tivibu Spor 2 | Sigortam.Net İTÜ BB - Frutti Extra Bursaspor (CANLI)

17:30 | Nesine.com, S Sport 2 | Augsburg - Hertha Berlin (CANLI)

18:00 | Nesine.com | Eibar - Alaves (CANLI)

18:00 | Nesine.com, Spor Smart | St.Johnstone - Aberdeen (CANLI)

19:00 | Nesine.com, beIN Connect | Saint Etienne - Montpellier (CANLI)

19:00 | beIN Sports 1 | Yeni Malatyaspor - Fenerbahçe (CANLI)

19:00 | beIN Sports Max 1 | Akhisarspor - Altay (CANLI)

19:00 | Nesine.com | UCAM Murcia - Barcelona (CANLI)

19:00 | Nesine.com | EA7 Olimpia Milano - Dinamo Sassari (CANLI)

19:30 | S Sport | Sheffield United - Manchester United (CANLI)

20:00 | Nesine.com, S Sport 2 | Hoffenheim - Mainz (CANLI)

20:00 | Nesine.com | Anderlecht - Kortrijk (CANLI)

20:00 | Nesine.com, beIN Sports 3 | Sampdoria - Udinese (CANLI)

20:00 | Nesine.com, Tivibu Spor 2 | Fenerbahçe Beko - Darüşşafaka Tekfen (CANLI)

20:30 | Nesine.com | Villarreal - Celta Vigo (CANLI)

20:30 | Nesine.com | Saski Baskonia - Valencia Basket (CANLI)

22:00 | Nesine.com, Spor Smart | Real Madrid - Gran Canaria (CANLI)




22:45 | Nesine.com, beIN Sports 3 | Lecce - Cagliari (CANLI)

23:00 | Nesine.com, beIN Sports 4 | Toulouse - Marsilya (CANLI)

23:00 | Nesine.com | Valladolid - Sevilla (CANLI)

23:10 | Nesine.com | Boca Juniors - Union Santa Fe (CANLI)

23:30 | Nesine.com, S Sport | Houston Rockets - Dallas Mavericks (CANLI)