Reklamı Geç

Basketbolda Haftanın Programı

Basketbolda Haftanın Programı
Bu içerik 321 kez okundu.

Basketbolda mücadele çeşitli kentlerde oynanacak maçlarla devam edecek.

Program şöyle:

ING Basketbol Süper Ligi

23 Kasım Cumartesi

13.00 Gaziantep Basketbol-Arel Üniversitesi Büyükçekmece Basketbol (Şahinbey)

15.15 TOFAŞ-Beşiktaş (TOFAŞ)

17.30 Türk Telekom-Teksüt Bandırma (Ankara)

24 Kasım Pazar:

13.00 Afyon Belediyespor-Karşıyaka (Prof. Dr. Veysel Eroğlu)

15.15 Galatasaray-OGM Ormanspor (Sinan Erdem)

17.30 İTÜ Basket-Bursaspor (Darüşşafaka Ayhan Şahenk)

20.00 Fenerbahçe-Darüşşafaka (Ülker Spor ve Etkinlik)

25 Kasım Pazartesi:

20.00 Bahçeşehir Koleji-Anadolu Efes (BJK Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi)

Herbalife Nutrition Kadınlar Basketbol Süper Ligi

23 Kasım Cumartesi

14.00 Samsun Canik Belediyespor-Galatasaray (Mustafa Dağıstanlı)

15.00 OGM Ormanspor-Kayseri Basketbol (M. Sait Zarifoğlu)




15.15 Gelecek Koleji Çukurova Basketbol-Fenerbahçe (Servet Tazegül)

16.00 BOTAŞ-İzmit Belediyespor (Ankara DSİ Etlik)

24 Kasım Pazar:

15.15 Beşiktaş-Elazığ İl Özel İdare (BJK Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi)

17.00 Hatay Büyükşehir Belediyespor-Çankaya Üniversitesi (Antakya)

Türkiye Basketbol 1. Ligi

22 Kasım Cuma

18.00 Bornova Belediyespor-Bandırma Kırmızı (Altındağ Atatürk Spor Kompleksi)

18.00 1881 Düzce Belediyespor-Akhisar Belediyespor (Düzce Kalıcı Konutlar Merkez)

19.00 Merkezefendi Belediyespor-Gemlik Basketbol (Pamukkale Üniversitesi)

23 Kasım Cumartesi

14.30 Final Gençlik-Petkimspor (Bursa Atatürk)

15.00 Manisa Büyükşehir Belediyespor-Anadolu Basket (Muradiye)

16.00 Balıkesir Büyükşehir Belediyespor-Konyaspor (Kurtdereli)

16.00 Mamak Belediyespor-Semt77 Yalovaspor (Mamak Belediyesi)

17.00 Samsunspor-Fethiye Belediyespor (Mustafa Dağıstanlı)

Türkiye Kadınlar Basketbol 1. Ligi

22 Kasım Cuma

13.30 Nesibe Aydın-Bayraklı Belediyespor (TOBB ETÜ)

23 Kasım Cumartesi

14.00 Mardin Büyükşehir Başak-BOTAŞ Gelişim (Yeni Artuklu)

14.00 Urla Belediyespor-Yalova (12 Eylül)

16.00 Sakarya Yükseliş-Edremit Belediyesi Gürespor (Sakarya)

24 Kasım Pazar:

14.00 Fenerbahçe Gelişim-Emlak Konut (Metro Enerji)

14.00 Mersin Üniversitesi-Antalya 07 Basketbol (Mersin Üniversitesi)

17.00 Bosna 34-1881 Düzce Belediyespor (Lüleburgaz Belediyesi Yıldızlar Akademisi)

25 Kasım Pazartesi:

17.00 İstanbul Üniversitesi-Bursa Büyükşehir (Ahmet Cömert)




basketbol maç program fikstür
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ziraat Türkiye Kupası'nda Günün Sonuçları
Ziraat Türkiye Kupası'nda Günün Sonuçları
A.Gücü'nün Rakibi Göztepe'de 2 Eksik
A.Gücü'nün Rakibi Göztepe'de 2 Eksik
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator vibrator vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompasi penis pompasi