Süper Lig
Giriş Tarihi : 21-11-2019 09:37   Güncelleme : 22-11-2019 10:10

Futbolda Haftanın Programı

Futbolda Haftanın Programı

Futbolda milli maç arası sonrasında mücadele çeşitli kentlerde oynanacak maçlarla devam edecek.

Program şöyle:

22 Kasım Cuma

20.30 Galatasaray-Başakşehir (Türk Telekom)

23 Kasım Cumartesi:

15.00 Denizlispor-Rizespor (Denizli Atatürk)

17.30 Ankaragücü-Trabzonspor (Eryaman)

20.00 Konyaspor-Beşiktaş (Konya Büyükşehir Belediye)

24 Kasım Pazar:

14.00 Kayserispor-Sivasspor (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)

16.30 Kasımpaşa-Gençlerbirliği (Recep Tayyip Erdoğan)

16.30 Alanyaspor-Göztepe (Bahçeşehir Okulları)




19.00 Yeni Malatyaspor-Fenerbahçe (Yeni Malatya)

25 Kasım Pazartesi:

20.00 Antalyaspor-Gaziantep FK (Antalya)

TFF 1.Lig:

22 Kasım Cuma

19.00 Adanaspor-Giresunspor (5 Ocak Fatih Terim)

23 Kasım Cumartesi:

14.00 Fatih Karagümrük-Ümraniyespor (Vefa)

16.30 Eskişehirspor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Eskişehir Yeni)

19.00 Bursaspor-Keçiörengücü (Bursa Büyükşehir Belediye)

24 Kasım Pazar:

14.00 Hatayspor-İstanbulspor (Antakya)

16.30 Menemenspor-Balıkesirspor (Menemen İlçe)

16.30 Osmanlıspor-Adana Demirspor (Osmanlı)

19.00 Akhisarspor-Altay (Spor Toto Akhisar)

25 Kasım Pazartesi:

19.00 Altınordu-Boluspor (Bornova Aziz Kocaoğlu)

TFF 2. Lig

Kırmızı Grup

23 Kasım Cumartesi

13.30 Eyüpspor-GMG Kastamonuspor (Esenler)

13.30 Etimesgut Belediyespor-Elazığspor (Etimesgut Belediyesi Atatürk)

13.30 Ankara Demirspor-Kırşehir Belediyespor (TCDD Ankara Demirspor)

24 Kasım Pazar:

12.30 Sivas Belediyespor-Tuzlaspor (Sivas Muhsin Yazıcıoğlu Spor Kompleksi)

13.00 Vanspor FK-Bayburt Özel İdare (Van Atatürk)

13.00 Kahramanmaraşspor-Karabükspor (Kahramanmaraş 12 Şubat)




13.30 Ergene Velimeşespor-Niğde Anadolu (Ergene Velimeşe)

13.30 Bodrum Belediyesi Bodrumspor-Sakaryaspor (Bodrum İlçe)

13.30 Uşakspor-Bandırmaspor (Uşak 1 Eylül)

Beyaz Grup

23 Kasım Cumartesi

13.30 Sarıyer-Yeni Çorumspor (Yusuf Ziya Öniş)

13.30 Pendikspor-Zonguldak Kömürspor (Pendik)

24 Kasım Pazar:

13.001922 Konyaspor-Hekimoğlu Trabzon (Selçuk Üniversitesi 15 Temmuz)

13.00 Gümüşhanespor-Hacettepe (Gümüşhane Yenişehir)

13.30 Tarsus İdmanyurdu-İnegölspor (Tarsus İlçe)

13.30 Başkent Akademi-Sancaktepe FK (Ankara OSTİM)

13.30 Manisa FK-Amed Sportif Faaliyetler (Mümin Özkasap Spor Tesisleri)

13.30 Afyonspor-Kırklarelispor (Zafer)

13.30 Samsunspor-Şanlıurfaspor (Samsun Yeni 19 Mayıs)

 TFF 3. Lig

1. Grup

24 Kasım Pazar:

13.00 Karbel Karaköprü Belediyespor-Silivrispor (Faruk Çelik)

13.00 Yomraspor-Manisaspor (Yomra İlçe)

13.00 Yeni Orduspor-Çankaya FK (Ordu 19 Eylül)

13.00 Artvin Hopaspor-24 Erzincanspor (Hopa İlçe)

13.30 Sultanbeyli Belediyespor-Erzinspor (Şile)

13.30 Tokatspor-Şile Yıldızspor (Tokat Gaziosmanpaşa)

13.30 Kızılcabölükspor-68 Aksaray Belediyespor (Kızılcabölük Semt Sahası)

13.30 Çatalcaspor-Düzcespor (Ziya Altınoğlu)

13.30 Serik Belediyespor-Buca FK (Serik İsmail Oğan)

2. Grup

23 Kasım Cumartesi

13.30 Fethiyespor-Erbaaspor (Fethiye İlçe)

13.30 Turgutluspor-Kozanspor (Turgutlu 7 Eylül)

24 Kasım Pazar:

13.00 Ağrı 1970-Kemerspor 2003 (Vali Lütfü Yiğenoğlu)

13.00 Elazığ Belediyespor-Fatsa Belediyespor (Gençlik Merkezi Sentetik Sahası)

13.00 Cizrespor-Karşıyaka (Cizre İlçe)

13.30 Belediye Derincespor-Büyükçekmece Tepecikspor (Derince Belediyespor Doğal Çim)

13.30 Kocaelispor-Esenler Erokspor (Kocaeli)

13.30 Payasspor-1877 Alemdağspor (Payas İlçe)

 

3. Grup

Yarın:

13.30 Modafen-Nazilli Belediyespor(Alemdağ)

24 Kasım Pazar:

13.00 Malatya Yeşilyurt Belediyespor-Medical Park Batman Petrolspor (Yeşiltepe Spor Kompleksi)

13.00 Pazarspor-Darıca Gençlerbirliği (Pazar İlçe)

13.00 Diyarbekirspor-Yozgatspor 1959 (Diyarbakır)

13.30 Halide Edip Adıvarspor-1954 Kelkit Belediyespor(Maltepe Hasan Polat)

13.30 Nevşehir Belediyespor-Altındağ Belediyespor(Nevşehir Gazi)

13.30 Karacabey Belediyespor-Bayrampaşa (Karacabey M. Fehmi Gerçeker)

13.30 Osmaniyespor-Somaspor(Osmaniye 7 Ocak)

13.30 Gölcükspor-Muğlaspor(Gölcük Şehir)