Güncel
Giriş Tarihi : 17-11-2019 09:54   Güncelleme : 17-11-2019 09:54

Spor Ekranı

Spor Ekranı

17 Kasım 2019 Pazar günü televizyonda hangi spor programları var? Maçlar hangi kanalda, saat kaçta?

İyi seyirler..

10:30 | Nesine.com | Sydney - Melbourne Victory (CANLI)

11:00 | A Spor | Spor Ajansı

13:00 | Tivibu Spor 2 | Darüşşafaka Tekfen - Meksa Yatırım Afyon (CANLI)

14:00 | Nesine.com | Dolomiti Energia Trento - Vanoli Cremona (CANLI)

14:15 | Nesine.com | Telstar - Go Ahead Eagles (CANLI)

14:30 | Nesine.com, Spor Smart | Barcelona - Estudiantes (CANLI)

15:00 | Nesine.com, beIN Sports 3 | Tranmere Rovers - Wycombe Wanderes (CANLI)

15:00 | Nesine.com | Gran Canaria - UCAM Murcia (CANLI)

15:15 | Nesine.com, TRT Spor, Tivibu Spor 2 | Tofaş - Fenerbahçe Beko (CANLI)

16:00 | Nesine.com | Alcorcon - Malaga (CANLI)

16:30 | Nesine.com | Den Bosch - Excelsior (CANLI)

17:00 | S Sport 2, S Sport Plus | Sırbistan - Ukrayna (CANLI)

17:00 | S Sport Plus | Lüksemburg - Portekiz (CANLI)

17:00 | Nesine.com | s.Oliver Würzburg - Skyliners Frankfurt (CANLI)

17:00 | Nesine.com | Bayern Münih - Medi Bayreuth (CANLI)

17:30 | TRT Spor 2 | Türkiye (K) - Litvanya (K) (CANLI)

17:30 | Tivibu Spor 2 | Beşiktaş Sompo Sigorta - Frutti Extra Bursaspor (CANLI)

18:00 | Nesine.com | Nanterre - Paris Levallois (CANLI)

18:45 | Nesine.com | Cambuur - Almere City (CANLI)




19:00 | Nesine.com | Valencia Basket - Basket Zaragoza (CANLI)

19:30 | Nesine.com | Universo Treviso - Brescia Leonessa (CANLI)

20:00 | Nesine.com | JL Bourg Basket - Asvel (CANLI)

20:00 | S Sport 2, S Sport Plus | Kosova - İngiltere (CANLI)

20:00 | Nesine.com | Riesen Ludwigsburg - ALBA Berlin (CANLI)

20:00 | Nesine.com | Ewe Baskets Oldenburg - Telekom Baskets Bonn (CANLI)

20:00 | Nesine.com | Pallacanestro Trieste - Virtus Bologna (CANLI)

20:30 | Nesine.com | Lugo - Racing Santander (CANLI)

20:30 | Nesine.com | Mirandes - Las Palmas (CANLI)

20:30 | Nesine.com | Bilbao Basket - Real Madrid (CANLI)

20:30 | Nesine.com | Fortitudo Bologna - Olimpia Milano (CANLI)

20:45 | TRT Spor | Maça Doğru

21:00 | Nesine.com | Pistoia Basket - Cantu (CANLI)

21:00 | TRT Spor | Hollanda U17 - Fransa U17 (CANLI)

22:00 | A Spor | Milli Maça Doğru

22:00 | Nesine.com | Baskonia - Fuenlabrada (CANLI)

22:30 | Nesine.com | Brose Bamberg - Ratiopharm Ulm (CANLI)

22:45 | S Sport 2, S Sport Plus | Arnavutluk - Fransa (CANLI)

22:45 | TRT 1 | Andorra - Türkiye (CANLI)

22:45 | S Sport Plus | Moldova - İzlanda (CANLI)

22:45 | Nesine.com | Virtus Roma - VL Pesaro (CANLI)

23:00 | Nesine.com | Cleveland Cavaliers - Philadelphia 76ers (CANLI)

23:30 | Nesine.com | Sacramento Kings - Boston Celtics (CANLI)