Reklamı Geç

Futbolda Haftanın Programı

Futbolda Haftanın Programı
Bu içerik 493 kez okundu.

Futbolda mücadele çeşitli kentlerde oynanacak maçlarla devam edecek.

Program şöyle:

TFF 2. Lig

Kırmızı Grup

16 Kasım Cumartesi

13.30 Tuzlaspor-Ankara Demirspor (Tuzla Belediye)

17 Kasım Pazar:

13.00 Bayburt Özel İdare-Etimesgut Belediyespor (Bayburt Genç Osman)

13.00 Karabükspor-Bodrum Belediyesi Bodrumspor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)

13.00 Elazığspor-Sivas Belediyespor (Gençlik Merkezi Sentetik Sahası)

13.30 Niğde Anadolu-Kahramanmaraşspor (Niğde 5 Şubat)

13.30 Bandırmaspor-Ergene Velimeşespor (Bandırma 17 Eylül)

13.30 Kırşehir Belediyespor-Uşakspor (Kırşehir Ahi)

13.30 GMG Kastamonuspor-Vanspor Futbol Kulübü (Gazi)

14.30 Sakaryaspor-Eyüpspor (Yeni Sakarya Atatürk)

Beyaz Grup

16 Kasım Cumartesi

13.30 Sancaktepe Futbol Kulübü-Pendikspor (15 Temmuz)

13.30 Hacettepe-1922 Konyaspor (Etimesgut Belediyesi Atatürk)

17 Kasım Pazar:

13.00 Amed Sportif Faaliyetler-Afjet Afyonspor (Diyarbakır)

13.00 Şanlıurfaspor-Sarıyer (Faruk Çelik)

13.00 Hekimoğlu Trabzon-Yılport Samsunspor (Vakfıkebir İlçe)

13.30 İnegölspor-Başkent Akademi (İnegöl İlçe)

13.30 Yeni Çorumspor-Manisa Futbol Kulübü (Dr. Turhan Kılıççıoğlu)

13.30 Kırklarelispor-Tarsus İdmanyurdu (Kırklareli Atatürk)

13.30 Zonguldak Kömürspor-Gümüşhanespor (Karaelmas Kemal Köksal)

TFF 3. Lig

1. Grup

16 Kasım Cumartesi

13.30 Silivrispor-Serik Belediyespor (Ziya Altınoğlu)

13.30 Çankaya Futbol Kulübü-Sultanbeyli Belediyespor (Ankara OSTİM)

17 Kasım Pazar:

13.00 24 Erzincanspor-Kızılcabölükspor (Mustakil Atletizm Pisti Sahası)

13.30 Düzcespor-Karbel Karaköprü Belediyespor (Düzce 18 Temmuz)

13.30 Manisaspor-Çatalcaspor (Manisa 19 Mayıs)

13.30 68 Aksaray Belediyespor-Yomraspor (Dağılgan)

13.30 Buca-Yeni Orduspor (Yeni Buca)

13.30 Şile Yıldızspor-Artvin Hopaspor (Şile)

13.30 Erzinspor-Tokatspor (Şehit Muhammet Oğuz Kılınç)

2. Grup

  

16 Kasım Cumartesi

13.00 Ofspor-Belediye Derincespor (Vali İsmet Gürbüz Civelek)

13.30 Büyükçekmece Tepecikspor-Turgutluspor (Tepecik Şenol Güneş)

17 Kasım Pazar:

13.00 Fatsa Belediyespor-Ağrı 1970 (Fatsa İlçe)

13.00 1877 Alemdağspor-Elazığ Belediyespor (Alemdağ)

13.30 Kemerspor 2003-Kocaelispor (Kemer İlçe)

13.30 Kozanspor-Cizrespor (İsmet Atlı)

13.30 Karşıyaka-Fethiyespor (İzmir Atatürk)

13.30 Erbaaspor-Payasspor (Erbaa İlçe)

3. Grup

16 Kasım Cumartesi

13.30 Bayrampaşa-Osmaniyespor (Bayrampaşa Çetin Emeç)

17 Kasım Pazar:

13.00 1954 Kelkit Belediyespor-Modafen (Kelkit İlçe)

13.00 Batman Petrolspor-Halide Edip Adıvarspor (Batman Yeni Şehir)

13.30 Altındağ Belediyespor-Karacabey Belediyespor (Çubuk İlçe)

13.30 Nazilli Belediyespor-Nevşehir Belediyespor (Nazilli İlçe)

13.30 Muğlaspor-Malatya Yeşilyurt Belediyespor (Muğla Atatürk)

13.30 Darıca Gençlerbirliği-Diyarbekirspor (Darıca İlçe)

13.30 Somaspor-Pazarspor (Soma Atatürk)

13.30 Yozgatspor 1959-Gölcükspor (Yozgat Bozok)

futbol maç sonuç
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Futbolda Günün Sonuçları
Futbolda Günün Sonuçları
Göztepe'de Ankaragücü Galibiyet Açıklaması
Göztepe'de Ankaragücü Galibiyet Açıklaması
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator vibrator vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompasi penis pompasi