Reklamı Geç

Basketbolda Haftanın Programı

Basketbolda Haftanın Programı
Bu içerik 221 kez okundu.

Basketbolda mücadele çeşitli kentlerde oynanacak maçlarla devam edecek.

Program şöyle:

ING Basketbol Süper Ligi

9 Kasım Cumartesi

13.00 Bahçeşehir Koleji-Karşıyaka (BJK Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi)

15.15 Bursaspor-Büyükçekmece Basketbol (TOFAŞ)

17.30 Galatasaray-Darüşşafaka Tekfen (Sinan Erdem)

20.00 İTÜ Basket-Bandırma (Darüşşafaka Ayhan Şahenk)

10 Kasım Pazar:

13.00 Afyon Belediyespor-TOFAŞ (Prof. Dr. Veysel Eroğlu)

15.15 Fenerbahçe-Beşiktaş(Ülker Spor ve Etkinlik)

17.30 Gaziantep Basketbol-Anadolu Efes (Şahinbey)

20.00 Türk Telekom-OGM Ormanspor (Ankara)

Herbalife Nutrition Kadınlar Basketbol Süper Ligi

9 Kasım Cumartesi

13.00 Samsun Canik Belediyespor-Çukurova Basketbol (Mustafa Dağıstanlı)

13.30 Çankaya Üniversitesi-Büyükşehir Belediyesi Adana Basketbol (Ankara)

14.00 İzmit Belediyespor-OGM Ormanspor (Kocaeli Atatürk)

15.15 Galatasaray-Elazığ İl Özel İdare (Ahmet Cömert)

16.00 Kayseri Basketbol-Hatay Büyükşehir Belediyespor (Kadir Has Kongre Merkezi)

17.30 Fenerbahçe-BOTAŞ (Metro Enerji)




Türkiye Basketbol 1. Ligi

8 Kasım Cuma

18.00 Bornova Belediyespor-Yalovaspor (Altındağ Atatürk Spor Kompleksi)

18.00 1881 Düzce Belediyespor-Bandırma Kırmızı (Kalıcı Konutlar Merkez)

19.00 Merkezefendi Belediyespor-Mamak Belediyespor (Pamukkale Üniversitesi)

9 Kasım Cumartesi

14.30 Final Gençlik-Fethiye Belediyespor (Bursa Atatürk)

15.00 Manisa Büyükşehir Belediyespor-Akhisar Belediyespor (Muradiye)

16.00 Balıkesir Büyükşehir Belediyespor-Anadolu Basket (Kurtdereli)

16.00 Konyaspor-Petkimspor (Selçuklu Belediyesi)

17.00 Samsunspor-Gemlik Basketbol (Mustafa Dağıstanlı)

Türkiye Kadınlar Basketbol 1. Ligi

8 Kasım Cuma

13.30 Nesibe Aydın-Yalova VİP (TOBB ETÜ)

17.30 İstanbul Üniversitesi-Antalya 07 Basketbol (Ahmet Cömert)

18.00 Urla Belediyespor-Bursa Büyükşehir (12 Eylül)

9 Kasım Cumartesi

13.00 Mardin Büyükşehir Başak-Emlak Konut (Yeni Artuklu)

15.00 Edremit Belediyesi Gürespor-BOTAŞ Gelişim (Edremit)

16.00 Sakarya Yükseliş-Bayraklı Belediyesi (Sakarya)

10 Kasım Pazar:

14.00 Fenerbahçe Gelişim-1881 Düzce Belediyespor (Metro Enerji)

17.00 Bosna 34-Mersin Üniversitesi (Lüleburgaz Belediyesi Yıldızlar Akademisi)




 

bassketbol maç program
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tita Futbolu Bıraktı
Tita Futbolu Bıraktı
Uğurcan Çakır'a 18 Milyon Pound
Uğurcan Çakır'a 18 Milyon Pound
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator vibrator vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompasi penis pompasi