Ankaragücü
Giriş Tarihi : 03-11-2019 20:47   Güncelleme : 03-11-2019 20:47

Ankaragücü'nde Fatih Mert'ten Futbolculara Söz

Ankaragücü'nde Fatih Mert'ten Futbolculara Söz

Ankaragücü Başkanı Fatih Mert göreve gelir gelmez futbolculara bir miktar ödeme yapacaklarını, ileriki günlerde ise futbolcu ve teknik heyetin tüm alacaklarının ödenmesi için çalışma başlatacaklarını söyledi.

Beştepe Tesisleri'nde yapılan yönetim kurulu toplantısının ardından teknik heyet ve futbolcularla yemek yiyen Fatih Mert ve yönetim kurulu futbolculara moral aşıladı.
        
Başkan Fatih Mert, yarın oynanacak olan Gaziantep Futbol Kulübü karşılaşması öncesi teknik heyet ve futbolcularımıza başarılar dileyerek, maç öncesi futbolcularımıza bir miktar ödeme yapılacağını söyledi.

Önümüzdeki günlerde kulüpte yapılacak çalışmalar neticesinde hiçbir futbolcu ve teknik heyetin alacaklarının kalmaması yönünde gerekli adımların atılacağını belirten Mert, kulübümüzün hak ettiği yerde olması için futbolcular ve teknik heyetin elinden gelen gayreti göstereceğine inancının tam olduğunu ifade etti.
Yönetim kurulu üyesi Faruk Koca ise kulübün önünde olan maddi imkansızlıkların çözümü için gerekli tüm çalışmaların yapılacağını söyledi. 

Futbolcular ve teknik heyete güveninin tam olduğunu belirten Koca, kulübün başarısı için camia olarak kenetlenerek, Ankaragücü'nün hak ettiği yere en kısa zamanda geleceğini ifade etti.