Basketbol
Giriş Tarihi : 01-11-2019 09:02   Güncelleme : 01-11-2019 09:02

Basketbolda Haftanın Programı

Basketbolda Haftanın Programı

Basketbolda mücadele çeşitli kentlerde oynanacak maçlarla devam edecek.

Program şöyle:

ING Basketbol Süper Ligi

2 Kasım Cumartesi

13.00 Beşiktaş-Büyükçekmece Basketbol (BJK Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi)

15.15 Karşıyaka-Türk Telekom (Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka)

17.30 TOFAŞ-Galatasaray (TOFAŞ)

20.00 OGM Ormanspor-Gaziantep Basketbol (Ankara)

3 Kasım Pazar:

13.00 Fenerbahçe-Afyon Belediyespor (Ülker Spor ve Etkinlik)

15.15 Anadolu Efes-İTÜ Basket (Sinan Erdem)

17.30 Darüşşafaka-Bahçeşehir Koleji (Darüşşafaka Ayhan Şahenk)

20.00 Bandırma-Bursaspor (Banvit Kara Ali Acar)

Herbalife Nutrition Kadınlar Basketbol Süper Ligi

2 Kasım Cumartesi

15.15 OGM Ormanspor-Fenerbahçe (M. Sait Zarifoğlu)

16.00 Büyükşehir Belediyesi Adana Basketbol-Kayseri Basketbol (Adana Atatürk)

3 Kasım Pazar:

14.00 Çukurova Basketbol-Galatasaray (Servet Tazegül)

15.15 Beşiktaş-Çankaya Üniversitesi (BJK Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi)




16.00 BOTAŞ-Samsun Canik Belediyespor (Ankara DSİ Etlik)

16.30 Hatay Büyükşehir Belediyespor-İzmit Belediyespor (Antakya)

Türkiye Basketbol 1. Ligi

1 Kasım Cuma

16.30 Anadolu Basket-Konyaspor (TOBB ETÜ)

18.00 Bornova Belediyespor-Merkezefendi Belediyespor (Altındağ Atatürk Spor Kompleksi)

2 Kasım Cumartesi

15.00 Akhisar Belediyespor-Final Gençlik (Akhisar Belediye)

16.00 Mamak Belediyespor-1881 Düzce Belediyespor (Mamak Belediyesi)

17.00 Gemlik Basketbol-Manisa Büyükşehir Belediyespor (Gemlik)

17.00 Fethiye Belediyespor-Balıkesir Büyükşehir Belediyespor (Fethiye Beşkaza)

17.00 Yalovaspor-Petkimspor (90. Yıl)

3 Kasım Pazar:

15.00 Bandırma Kırmızı-Samsunspor (Banvit Kara Ali Acar)

Türkiye Kadınlar Basketbol 1. Ligi

1 Kasım Cuma

14.00 Antalya 07 Basketbol-BOTAŞ Gelişim (Akdeniz Üniversitesi Gazi Mustafa Kemal)

18.00 1881 Düzce Belediyespor-Nesibe Aydın (Kalıcı Konutlar Merkez)

18.00 Bayraklı Belediyespor-Edremit Belediyesi Gürespor (Bayraklı Mustafa Kemal Atatürk)




2 Kasım Cumartesi

14.00 Bursa Büyükşehir-Fenerbahçe Gelişim (Yıldırım Şahin Başol Spor Kompleksi)

14.00 Yalova VİP-Mardin Büyükşehir Başak (90. Yıl)

15.00 Emlak Konut-Sakarya Yükseliş (Complex Istanbul)

3 Kasım Pazar:

14.00 Mersin Üniversitesi-Urla Belediyespor (Mersin Üniversitesi)

16.00 İstanbul Üniversitesi-Bosna 34 (Ahmet Cömert)