Reklamı Geç

Fatih Mert 'A.Gücü'nün Hesaplarını İnceleteceğim'

Fatih Mert 'A.Gücü'nün Hesaplarını İnceleteceğim'
Bu içerik 1977 kez okundu.

Ankaragücü'nün yeni başkanı Fatih Mert devir teslim töreninden sonra kulübün hesaplarını bağımsız denetim şirketine inceleteceğini söyledi.

Fatih Mert, kulüpte ciddi sıkıntıların bulunduğunu, bunları aşmaları gerektiğini ifade etti.

 Mert, "Adaylık sürecimiz hemen hemen 10 gün önce netleşmeye başladı. 2-3 gün önce de netlik kazandı. Ondan sonra aday olmaya karar verdik." dedi.

Başkan Mert, yönetim kurulundaki arkadaşlarıyla kulübe bir yol haritası çizeceklerini belirterek, şöyle konuştu:

"Ankaragücü'nde çok ciddi sıkıntılar var. Öncelikli hedefimiz bu takımı şu anda ayakta tutmak. Bu takımda çok acil ödenmesi gereken paralar var. FIFA'ya gitmiş olan dosyalar var. Elimizde bunlarla ilgili net bilgiler yok. Herhalde 1-2 gün sonra bilgilere ulaşabileceğiz. Söylenen rakamlar var. O rakamlar üzerinden bakılacak. Ekonomik olarak Ankaragücü çok ciddi sorunlarla karşı karşıya. Yönetim kurulundaki arkadaşlarımızla birlikte bir yol haritası çizip ilk başta transfer yasağını kaldırabilecek bir planla bu takımı ligde tutup biraz üstlere atabilirsek ondan sonraki sene için de bakılacak. Ankaragücü'nün kaynağa ihtiyacı var. Haziran ayında da olağan genel kurulu var. Bu sene hak ettiği yerde Süper Lig'de devam ederse ki edecek inşallah. Olağan genel kurulla birlikte Ankaragücü'nde farklı bir durum olur diye düşünüyorum."
Tasvip etmeyeceğimiz şeyler bunlar

Fatih Mert, genel kurulda yaşanan üzücü olayı tasvip etmediğini ifade etti.

Konuşmacının rakamlar söylediğini, başkanın da sinirlenerek aşırı tepki verdiğin anlatan Mert, "Arkadaş rakamlar söylüyordu. Başkan sinirlendi. Aşırı tepkiler verdi. Tasvip etmeyeceğimiz şeyler bunlar. Arkadaş rakamlarla ilgili not almış. Demek ki elinde bildiği bir şeyler var. Notları var ona göre konuşuyor. O rakamlarla ilgili ben bir şey söyleyemem. Yiğiner başkan rakamların doğruluk payı olduğunu düşünmedi ve çok aşırı bir tepki verdi. Ben bunları tasvip etmiyorum. Bunlar doğru işler değil." değerlendirmesinde bulundu.

"Bir insana bu kadar kişinin tepki vermesi de doğru değil." diyen Fatih Mert, "Şık olanı bunun oradan çıkıp, 'sen doğru söylemiyorsun kardeşim. Bu işin doğrusu budur. Ben bunları sana söyledim. Sen bunlarla utan' demeliydi başkan." ifadelerini kullandı.

Mert, "Yarın kulübün devir teslim töreni yapıldığı zaman evrakların incelettirilmesi lazım. Bağımsız denetim şirketleri var. Derdimiz bir şey aramak, bir şey bulmak değil. Her şey de farklı bir niyet aramamak lazım. Ne aldığımızı bilmemiz lazım. Bunu raporlatmamız lazım" dşeklinde konuştu.
ankaragücü fatih mert haberleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
UEFA Avrupa Ligi'nde Gecenin Sonuçları
UEFA Avrupa Ligi'nde Gecenin Sonuçları
Spor Ekranı
Spor Ekranı
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator vibrator vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompasi penis pompasi