Gençlerbirliği
Giriş Tarihi : 09-12-2014 14:21   Güncelleme : 09-12-2014 14:21

Cizre'de Deniz Naki'ye destek pankartı

Cizrespor ile Gençlerbirliği arasında oynanan maçta ev sahibi ekibin taraftarları Başkent temsilcisinin eski futbolcusu Deniz Naki için pankart açtı.

Cizre'de Deniz Naki'ye destek pankartı

Türkiye Kupası'nda Cizrespor ile Gençlerbirliği arasında oynanan maçta ev sahibi ekibin taraftarları Başkent temsilcisinin eski futbolcusu Dersimli Deniz Naki için pankart açtı.

DENİZ NAKİ'YE SAHİP ÇIKTILAR

Bölgesel Amatör Lig'de mücadele eden Cizrespor'un cezası nedeniyle seyircisiz oynanan maç öncesi İstiklal Marşı ıslıklandı. Cizresporlu taraftarlar, Gençlerbirliği'nin eski futbolcusu Dersimli Deniz Naki'ye sahip çıktılar.

"DENİZ NAKİ YALNIZ DEĞİLDİR, BOTAN HALKI SENİNLE"

Cizre halkı, Dersimli olduğunu her platformda dile getiren ve Kobani olayları esnasında sosyal medya hesabından paylaştığı mesajlar yüzünden tepki gören hatta dayak yiyen Deniz Naki için "Deniz Naki yalnız değildir, Botan halkı seninle" yazılı bir pankart açtı.

ANKARA'DA SALDIRIYA UĞRAMIŞTI

Daha önce Alman St. Pauli takımında oynayan 25 yaşındaki Deniz Naki, Kürt kimliği ile Facebook üzerinden IŞİD'i lanetledi. Bunun üzerine küfürlü yorumlara maruz kalan Naki şimdi de Ankara'da saldırıya uğradı.

SÖZLEŞMESİ FESHEDİLDİ

Yaşanan üzücü olaylardan sonra Gençlerbirliği Kulübü, Almanya doğumlu genç golcü Deniz Naki ile yollarını ayırmıştı.

7 FUTBOLCU YARALANMIŞTI

Hatırlanacağı gibi hafta sonunda da Cizrespor ile Başkalespor arasında oynanan maçta çıkan olaylarda, Başkalesporlu 7 futbolcu yaralanmıştı.