Reklamı Geç

Metin Diyadin 'Hamle Şansımız Yok'

Metin Diyadin 'Hamle Şansımız Yok'
Bu içerik 1440 kez okundu.

Ankaragücü Teknik Direktörü Metin Diyadın kadro sıkıntısı çektiklerini belirterek, "Maçlarda fazla hamle şansı bulamıyoruz" dedi.

Şartları bilerek göreve geldiğini söyleyen Metin Diyadin, "Bu kadro ile mücadele edeceğiz. . Devre arasında transfer yasağını kaldırırısak eksiklerimizi tamamlar ve ikinci yarıda daha başarılı sonuçlar alırız" dedi.

İlk yarıda 18 veya 20 puan toplarsak kendimizi şampiyon olmuş gibi sevineceklerini söyleyen Diyadin, "Yetenekli genç oyuncularımız var. Ama Süper Lig için hazır değiller. Maçlarda puan sıkıntısı nedeniyle bu gençlere fazla şans tanıyamıyoruz" dedi.
ankaragücü metin diyadin
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Mercan     2019-10-30 Antrenör elindeki malzemeyle başarılı olandır. Trilyonluk oyuncularla ben de antrenörlük yaparım. Tesis var 30 tane oyuncu var. Hazır değiller, kaldıramazlar, estek kerestek. Ondan sonra Ankaragücü 'nde sıkıntı var. Bu kadroyla puan toplayabiliyormusun, işte o zaman antrenörsün. Gerisi hava civa
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Lig başlamazsa iflas ederiz
Lig başlamazsa iflas ederiz
Eskişehirspor'a büyük şok
Eskişehirspor'a büyük şok
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator vibrator vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompasi penis pompasi