Reklamı Geç

Futbol Disiplin Talimatında Değişiklik

Futbol Disiplin Talimatında Değişiklik
Bu içerik 345 kez okundu.

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) dün yaptığı toplantıda futbol disiplin talimatında değişikliğe gitti.

TFF Yönetim Kurulu'nun 23.10.2019 tarih ve 14 Sayılı toplantısında alınan kararla Futbol Disiplin Talimatı'nın  93 ve 97. Maddelerinde değişiklik yapıldı.

Futbol Disiplin Talimatı'nın 93. Maddesinde yapılan değişiklik ile bir sezonda aynı kategorideki müsabakalarda üst üste ya da aralıklı olarak toplam 4 (dört) sarı kart gören teknik adam, görevli veya kulüp yöneticilerinin kulübün aynı kategorideki bir sonraki resmi müsabakasında müsabaka isim listesine yazılamayacakları, soyunma odası ve yedek kulübesine giremeyerek cezalı duruma düşecekleri hüküm altına alındı.
Talimatın 97/3 maddesinde yapılan değişiklik ile, hak mahrumiyeti cezası olan kulüp başkanlarına getirilen, hak mahrumiyeti cezasının "kulübünün resmi müsabakalarında, protokol tribünü hariç stadyumlara girmelerine engel olmaz" istisnası kaldırılarak, kulüp başkanlarının aldıkları hak mahrumiyeti cezasının, kulübün Play-Off Finali, Türkiye Kupası Finali, Süper Kupa müsabakası veya kupa seremonisinin gerçekleştirileceği bir müsabakanın oynandığı güne denk gelmesi halinde müsabaka günü infaz edilmeyeceği hüküm altına alındı.

 

futbol disiplin talimatı değişiklik haberleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akhisarspor, A.Gücü'nün de İstediği Hoca İle Görüşüyor
Akhisarspor, A.Gücü'nün de İstediği Hoca İle Görüşüyor
A.Gücü'nün Rakibi Kasımpaşa Hoca Arıyor
A.Gücü'nün Rakibi Kasımpaşa Hoca Arıyor
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator vibrator vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompasi penis pompasi