Güncel
Giriş Tarihi : 24-10-2019 10:37   Güncelleme : 25-10-2019 11:03

Futbolda Haftanın Programı

Futbolda Haftanın Programı

Futbolda mücadele çeşitli kentlerde oynanacak maçlarla devam edecek.

Program şöyle:

Süper Lig:

25 Ekim Cuma

20.30 Rizespor-Ankaragücü (Çaykur Didi)

26 Ekim Cumartesi:

15.00 Sivasspor-Antalyaspor (Yeni 4 Eylül)

17.30 Gaziantep FK-Alanyaspor (Kalyon)

20.00 Fenerbahçe-Konyaspor (Ülker)

27 Ekim Pazar:

14.00 Yeni Malatyaspor-Kayserispor (Yeni Malatya)

16.30 Göztepe-Kasımpaşa (Bornova Aziz Kocaoğlu)

16.30 Gençlerbirliği-Denizlispor (Eryaman)

19.00 Beşiktaş-Galatasaray (Vodafone Park)

28 Ekim Pazartesi:

20.00 Başakşehir-Trabzonspor (Başakşehir Fatih Terim)

TFF 1.Lig:

25 Ekim Cuma

19.00 Boluspor-Keçiörengücü (Bolu Atatürk)

26 Ekim Cumartesi:

14.00 Ümraniyespor-Altınordu (Ümraniye Belediyesi Şehir)

16.30 Balıkesirspor-Adanaspor (Balıkesir Atatürk)

16.30 İstanbulspor-Bursaspor (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)

19.00 Altay-Menemenspor (Menemen İlçe)

27 Ekim Pazar:

14.00 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Hatayspor (Erzurum Kazım Karabekir)

16.30 Giresunspor-Eskişehirspor (Giresun Atatürk)




19.00 Adana Demirspor-Fatih Karagümrük (5 Ocak Fatih Terim)

28 Ekim Pazartesi:

19.00 Osmanlıspor-Akhisarspor (Osmanlı)

TFF 2. Lig

Kırmızı Grup

25 Ekim Cuma

13.00 Sivas Belediyespor-Eyüpspor (Sivas Muhsin Yazıcıoğlu Spor Kompleksi)

26 Ekim Cumartesi

13.30 Ankara Demirspor- Kastamonuspor (TCDD Ankara Demirspor)

13.30 Ergene Velimeşespor-Elazığspor (Ergene Velimeşe)

13.30 Bodrum Belediyesi Bodrumspor-Kırşehir Belediyespor (Bodrum İlçe)

13.30 Karabükspor-Bandırmaspor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)

13.30 Niğde Anadolu Futbol Kulübü-Sakaryaspor (Niğde 5 Şubat)

13.30 Etimesgut Belediyespor-Vanspor Futbol Kulübü (Etimesgut Belediyesi Atatürk)

13.30 Uşakspor-Bayburt Özel İdare (Uşak 1 Eylül)

19.00 Kahramanmaraşspor-Tuzlaspor (Kahramanmaraş 12 Şubat)

Beyaz Grup

26 Ekim Cumartesi

12.30 Pendikspor-Amed Sportif Faaliyetler (Pendik)

13.00 Hekimoğlu Trabzon-Yeni Çorumspor (Vakfıkebir İlçe)

13.00 Gümüşhanespor-Kırklarelispor (Gümüşhane Yenişehir)

13.30 Başkent Akademi Futbol Kulübü-Manisa Futbol Kulübü (Ankara OSTİM)

13.30 1922 Konyaspor-İnegölspor (Selçuk Üniversitesi 15 Temmuz)

13.30 Sarıyer-Zonguldak Kömürspor (Yusuf Ziya Öniş)

17.00 Şanlıurfaspor-Hacettepe (Şanlıurfa GAP)

19.00 Samsunspor-Sancaktepe Futbol Kulübü (Samsun Yeni 19 Mayıs)

19.00 Tarsus İdmanyurdu-Afyonspor (Tarsus İlçe)

TFF 3. Lig

1. Grup

26 Ekim Cumartesi

13.00 Tokatspor-Silivrispor (Tokat Gaziosmanpaşa)

13.00 Yomraspor-Erzinspor (Yomra İlçe)

13.00 Yeni Orduspor-Serik Belediyespor (Ordu 19 Eylül)

13.00 Artvin Hopaspor-Buca (Hopa İlçe)

13.30 Sultanbeyli Belediyespor-Karbel Karaköprü Belediyespor (Şile)

13.30 Kızılcabölükspor-Çankaya Futbol Kulübü (Kızılcabölük Semt Sahası)




13.30 Çatalcaspor-Şile Yıldızspor (Ziya Altınoğlu)

13.30 Manisaspor-24Erzincanspor (Manisa 19 Mayıs)

13.30 68 Aksaray Belediyespor-Düzcespor (Dağılgan)

2. Grup

26 Ekim Cumartesi

13.00 Ağrı 1970-Karşıyaka (Vali Lütfü Yiğenoğlu)

13.00 Elazığ Belediyespor-Kozanspor (Gençlik Merkezi Sentetik Sahası)

13.00 Cizrespor-Belediye Derincespor (Cizre İlçe)

13.30 Kemerspor 2003-Fatsa Belediyespor (Kemer İlçe)

13.30 Esenler Erokspor-1877 Alemdağspor (Esenler)

13.30 Payasspor-Büyükçekmece Tepecikspor (Payas İlçe)

19.00 Fethiyespor-Ofspor (Fethiye İlçe)

19.00 Kocaelispor-Erbaaspor (Kocaeli)

3. Grup

26 Ekim Cumartesi

13.00 Pazarspor-Nazilli Belediyespor (Pazar İlçe)

13.00 Halide Edip Adıvarspor-Malatya Yeşilyurt Belediyespor (Maltepe Hasan Polat)

13.30 Modafen-Gölcükspor (Alemdağ)

13.30 Karacabey Belediyespor-Batman Petrolspor (Karacabey M. Fehmi Gerçeker)

13.30 Nevşehir Belediyespor-Muğlaspor (Nevşehir Gazi)

13.30 Osmaniyespor Futbol Kulübü-1954 Kelkit Belediyespor (Osmaniye 7 Ocak)

13.30 Darıca Gençlerbirliği-Bayrampaşa (Darıca İlçe)

13.30 Somaspor-Yozgatspor 1959 (Soma Atatürk)

19.00 Diyarbekirspor-Altındağ Belediyespor (Diyarbakır)