Reklamı Geç

Mehmet Yiğiner’den İnciler…

Mehmet Yiğiner’den İnciler…
Bu içerik 2125 kez okundu.

Ankaragücü Kulübü Başkanı Mehmet Yiğiner, katıldığı bir radyo programında Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’ın seçilmesinde rol oynadığını söyledi.

Büyükşehir Belediye Başkanı Yavaş ve diğer 25 başkanla bire bir görüşmeler yapacaklarını dile getiren Yiğiner şunları kaydetti:

“Biliyorum ki, bu başkanların tamamının takımı Ankaragücü. Onlar takımımızı canı gönülden desteklerler. Biz, her birini ziyaret edip dertlerimizi anlatacağız. Tabii burada en önemli pay Mansur Yavaş’ın. Kendisine çok teşekkür ediyoruz.  Beşiktaş maçında 25 bin bayrak dağıtacak. Fakat bizim, kalıcı gelire ihtiyacımız var.  AŞTİ gelirleri mi olur, bir benzin istasyonu mu olur, konuşacağız. Üstelik bunu sadece Ankaragücü için değil, ortak girişim adına isteyeceğiz. Bu desteği vereceklerine inanıyorum”
Mansur Yavaş’ın Ankara’ya belediye başkanı seçilmesinde Ankaragücü taraftarlarının büyük rol oynadığını dile getiren Başkan Yiğiner, “Ben de Mansur Yavaş’a oy verilmesi adına taraftarlarımızı yönlendirdim, bu konuda çaba gösterdim” mealinde sözcükler kullandı.

 

 

Mehmet Yiğiner Mansur Yavaş ankaragücü haberleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Zafer     2019-10-19 KOLTUĞU BIRAKMAZ ANKARAGUCU AMATÖRE DÜŞER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Denizlispor Bülent Uygun'a Emanet
Denizlispor Bülent Uygun'a Emanet
19 Yaşındaki Erling Haaland Harikalar Yaratıyor
19 Yaşındaki Erling Haaland Harikalar Yaratıyor
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator vibrator vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompasi penis pompasi