Basketbol
Giriş Tarihi : 18-10-2019 09:30   Güncelleme : 18-10-2019 09:49

Basketbolda Haftanın Programı

Basketbolda Haftanın Programı

Basketbolda mücadele çeşitli kentlerde oynanacak maçlarla devam edecek.

Program şöyle:

Basketbol Süper Ligi

19 Ekim Cumartesi

13.00 Afyon Belediyespor-Galatasaray(Prof. Dr. Veysel Eroğlu)

15.15 Karşıyaka-İTÜ Basket (Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka)

17.30 TOFAŞ-Türk Telekom (TOFAŞ)

20.00 Beşiktaş-Bandırma (Sinan Erdem)

20 Ekim Pazar:

13.00 Fenerbahçe-Bahçeşehir Koleji (Ülker Spor ve Etkinlik)

15.15 OGM Ormanspor-Bursaspor (Ankara)

17.30 Darüşşafaka-Gaziantep Basketbol (Darüşşafaka Ayhan Şahenk)

21 Ekim Pazartesi:

20.00 Anadolu Efes-Büyükçekmece Basketbol (Sinan Erdem)

Herbalife Nutrition Kadınlar Basketbol Süper Ligi

19 Ekim Cumartesi

13.30 Elazığ İl Özel İdare-Kayseri Basketbol (Elazığ İl Özel İdare)

15.15 Adana Basketbol-Fenerbahçe (Adana Atatürk)




20 Ekim Pazar:

13.00 Beşiktaş-İzmit Belediyespor (Ahmet Cömert)

14.00 OGM Ormanspor-Çukurova Basketbol (M. Sait Zarifoğlu)

15.15 BOTAŞ-Galatasaray (Ankara DSİ Etlik)

16.30 Hatay Büyükşehir Belediyespor-Samsun Canik Belediye (Antakya)

Türkiye Basketbol 1. Ligi

18 Ekim Cuma

18.00 Bornova Belediyespor-Samsunspor (Altındağ Atatürk Spor Kompleksi)

19.00 Merkezefendi Belediyespor-1881 Düzce Belediyespor (Pamukkale Üniversitesi)

19 Ekim Cumartesi

16.00 Mamak Belediyespor-Manisa Büyükşehir Belediyespor (Mamak Belediyesi)

17.00 Gemlik Basketbol-Balıkesir Büyükşehir Belediyespor (Gemlik)

17.00 Akhisar Belediyespor-Konyaspor (Akhisar Belediye)

17.00 Fethiye Belediyespor-Petkimspor (Fethiye Beşkaza)

17.00 Yalovaspor-Anadolu Basket (90. Yıl)

20 Ekim Pazar:

14.00 Bandırma Kırmızı-Final Gençlik (Banvit Kara Ali Acar)

Türkiye Kadınlar Basketbol 1. Ligi

19 Ekim Cumartesi

14.00 Bursa Büyükşehir-Mardin Büyükşehir Başak (Yıldırım Şahin Başol Spor Kompleksi)

14.00 Antalya 07 Basketbol-Bayraklı Belediyesi (Akdeniz Üniversitesi Gazi Mustafa Kemal)

15.00 Yalova VİP-Edremit Belediyesi Gürespor (90. Yıl)

15.00 Emlak Konut-BOTAŞ Gelişim (Adalet Turan Spor ve Etkinlik Merkezi)

18.00 1881 Düzce Belediyespor-Sakarya Yükseliş (Kalıcı Konutlar Merkez)

20 Ekim Pazar:

14.00 Mersin Üniversitesi-Nesibe Aydın (Mersin Üniversitesi)

16.00 İstanbul Üniversitesi-Fenerbahçe Gelişim (Prof. Dr. Turgay Atasü)

17.00 Bosna 34-Urla Belediyespor (Lüleburgaz Belediyesi Yıldızlar Akademisi)