Reklamı Geç

Basketbolda Haftanın Programı

Basketbolda Haftanın Programı
Bu içerik 417 kez okundu.

Basketbolda mücadele çeşitli kentlerde oynanacak maçlarla devam edecek.

Program şöyle:

Basketbol Süper Ligi

19 Ekim Cumartesi

13.00 Afyon Belediyespor-Galatasaray(Prof. Dr. Veysel Eroğlu)

15.15 Karşıyaka-İTÜ Basket (Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka)

17.30 TOFAŞ-Türk Telekom (TOFAŞ)

20.00 Beşiktaş-Bandırma (Sinan Erdem)

20 Ekim Pazar:

13.00 Fenerbahçe-Bahçeşehir Koleji (Ülker Spor ve Etkinlik)

15.15 OGM Ormanspor-Bursaspor (Ankara)

17.30 Darüşşafaka-Gaziantep Basketbol (Darüşşafaka Ayhan Şahenk)

21 Ekim Pazartesi:

20.00 Anadolu Efes-Büyükçekmece Basketbol (Sinan Erdem)

Herbalife Nutrition Kadınlar Basketbol Süper Ligi

19 Ekim Cumartesi

13.30 Elazığ İl Özel İdare-Kayseri Basketbol (Elazığ İl Özel İdare)

15.15 Adana Basketbol-Fenerbahçe (Adana Atatürk)




20 Ekim Pazar:

13.00 Beşiktaş-İzmit Belediyespor (Ahmet Cömert)

14.00 OGM Ormanspor-Çukurova Basketbol (M. Sait Zarifoğlu)

15.15 BOTAŞ-Galatasaray (Ankara DSİ Etlik)

16.30 Hatay Büyükşehir Belediyespor-Samsun Canik Belediye (Antakya)

Türkiye Basketbol 1. Ligi

18 Ekim Cuma

18.00 Bornova Belediyespor-Samsunspor (Altındağ Atatürk Spor Kompleksi)

19.00 Merkezefendi Belediyespor-1881 Düzce Belediyespor (Pamukkale Üniversitesi)

19 Ekim Cumartesi

16.00 Mamak Belediyespor-Manisa Büyükşehir Belediyespor (Mamak Belediyesi)

17.00 Gemlik Basketbol-Balıkesir Büyükşehir Belediyespor (Gemlik)

17.00 Akhisar Belediyespor-Konyaspor (Akhisar Belediye)

17.00 Fethiye Belediyespor-Petkimspor (Fethiye Beşkaza)

17.00 Yalovaspor-Anadolu Basket (90. Yıl)

20 Ekim Pazar:

14.00 Bandırma Kırmızı-Final Gençlik (Banvit Kara Ali Acar)

Türkiye Kadınlar Basketbol 1. Ligi

19 Ekim Cumartesi

14.00 Bursa Büyükşehir-Mardin Büyükşehir Başak (Yıldırım Şahin Başol Spor Kompleksi)

14.00 Antalya 07 Basketbol-Bayraklı Belediyesi (Akdeniz Üniversitesi Gazi Mustafa Kemal)

15.00 Yalova VİP-Edremit Belediyesi Gürespor (90. Yıl)

15.00 Emlak Konut-BOTAŞ Gelişim (Adalet Turan Spor ve Etkinlik Merkezi)

18.00 1881 Düzce Belediyespor-Sakarya Yükseliş (Kalıcı Konutlar Merkez)

20 Ekim Pazar:

14.00 Mersin Üniversitesi-Nesibe Aydın (Mersin Üniversitesi)

16.00 İstanbul Üniversitesi-Fenerbahçe Gelişim (Prof. Dr. Turgay Atasü)

17.00 Bosna 34-Urla Belediyespor (Lüleburgaz Belediyesi Yıldızlar Akademisi)





basketbol maç program
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Antalyaspor'da Bülent Korkmaz Bıraktı
Antalyaspor'da Bülent Korkmaz Bıraktı
PSG Başkanı Leeds United'e de Talip
PSG Başkanı Leeds United'e de Talip
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator vibrator vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompasi penis pompasi